Aktualności

Ava – w zgodzie z naturą

Naturalne surowce wysokiej jakości, doświadczenie i wiedza, starannie opracowane receptury – kosmetyki z polskiego Laboratorium Kosmetycznego Ava to naturalna pielęgnacja na światowym poziomie!

Polska firma Ava jest obecna na polskim rynku kosmetycznym od 1961 roku. Od początku działalności firma stawiała na naturalny styl życia i ekologiczne rozwiązania – można powiedzieć, że Laboratorium Kosmetyczne Ava było jednym z pionierów naturalnej pielęgnacji w Polsce. Innowacyjne podejście do trendów w kosmetyce, w połączeniu z doświadczeniem, szacunkiem do tradycji oraz wysoką jakością sprawia, że Laboratorium Kosmetyczne Ava to marka rozpoznawalna i wiarygodna, która cieszy się zaufaniem klientów

Laboratorium Kosmetyczne Ava w ABE Dystrybucja

Ava to kilka starannie przemyślanych linii kosmetycznych do pielęgnacji twarzy i ciała. Wśród nich znalazły się kosmetyki do codziennej pielęgnacji, produkty ekologiczne, dermokosmetyki oraz seria profesjonalnych produktów. Szeroki wybór kosmetyków Laboratorium Kosmetycznego Ava dostępny jest w hurtowni ABE Dystrybucja. Naszym klientom proponujemy między innymi szeroki asortyment kremów przeznaczonych do pielęgnacji skóry z różnymi potrzebami, kosmetyki anti-aging o działaniu przeciwzmarszczkowym oraz gamę intensywnie działających kosmetyków – serum – o bogatym składzie i właściwościach.

Nowości Ava w ABE Dystrybucja

Serum działa silniej od kremu – ma wyższą zawartość składników aktywnych i lżejszą konsystencję. Serum to kosmetyk, który wzmacnia efekty codziennej pielęgnacji – jest jej cennym uzupełnieniem, doskonale sprawdza się jako przygotowanie cery do nałożenia kremu.

Do produktów z serii Aktywator Młodości Ava w hurtowni ABE dołączyły kosmetyki Plus – serum żelowe Perły i roślinny kawior, serum olejowe Baobab i makadamia, Niacynamid i śnieżna alga z witaminą B5 oraz Złoto i jedwab. Kosmetyki z linii Aktywator Młodości Plus wyróżnia bogata w aktywne składniki receptura o silnym działaniu, a cenne, niespotykane surowce wprowadzają do codziennej pielęgnacji odrobinę luksusu. Seria Aktywator Młodości Plus to kosmetyki eleganckie, wygodne w stosowaniu, które wyróżnia również znakomity stosunek ceny do jakości. Zostały stworzone przede wszystkim do pielęgnacji skóry dojrzałej – nawilżają, regenerują i odżywiają skórę, przywracają jej gładkość i napięcie oraz działają przeciwzmarszczkowo.

Pielęgnacja w zgodzie z naturą – kosmetyki Laboratorium Kosmetycznego Ava dostępne są w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.