Aktualności

Bakalie w czekoladzie Eurohansa – na słodki prezent

Oblane wyśmienitą czekoladą orzechy i owoce to znak rozpoznawczy firmy Eurohansa. Słodkie kompozycje powstają według oryginalnych receptur – ich wyjątkowy smak już od lat podbija serca wielbicieli czekoladowej słodyczy w Polsce i nie tylko.

Eurohansa – polski producent słodyczy

Eurohansa powstała w 1991 roku jako rodzinna firma i od tego czasu łączy naturalne, wysokiej jakości składniki z czekoladą oraz innymi słodkimi dodatkami. Podstawy działalności firmy Eurohansa to pasja i doświadczenie, wpierane przez kreatywne pomysły i nowoczesne systemy produkcji. Z tego połączenia powstają słodycze niespotykane, różnorodne, a przede wszystkim smaczne.

Polskie słodycze w czekoladzie – słodki prezent na Święta

Oferta marki Eurohansa to bakalie w czekoladzie, bakalie premium draże, batony orzechowe i musli, batony w czekoladzie, śliwki w czekoladzie oraz słodycze okazjonalne. Pyszne słodycze to uniwersalny prezent na każdą okazję. Z okazji Świąt producent przygotowuje specjalne propozycje, w okolicznościowych, pięknie zaprojektowanych opakowaniach, o świątecznych smakach. W edycjach słodyczy na Boże Narodzenie królują orzechy laskowe, migdały, rodzynki, belgijska i mleczna czekolada oraz cynamon, zamknięte w tubach i pudełkach w bożonarodzeniowej szacie graficznej.

Słodycze Eurohansa polecamy jako świetny pomysł na mały, słodki upominek. To także sposób na zestawy prezentowe dla firm, dla klientów, pracowników i partnerów biznesowych. Słodycze na Boże Narodzenie marki Eurohansa wzbogacają paczki świąteczne oraz nadają im elegancki charakter.

Bakalie w czekoladzie Gianduja – nowość Eurohansa na Boże Narodzenie 2020

Czekolada Gianduja to tradycyjny, włoski przepis. Kompozycja łączy delikatność i słodycz mlecznej czekolady oraz chrupkość prażonych orzechów laskowych. W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja pojawiły się dwie słodkie nowości z serii Amaresti na Boże Narodzenie – Migdały pralinowe z cynamonem oraz Orzechy laskowe z cynamonem – w polewie z czekolady Gianduja. Takie połączenie doskonale wpisuje się w atmosferę Bożego Narodzenia. Migdały i orzechy laskowe w czekoladzie to eleganckie słodycze dla smakoszy, a dodatek cynamonu dodaje im ciepłego, świątecznego klimatu. Całość podkreśla eleganckie opakowanie w złotym kolorze.

Zapraszamy do sprawdzenia asortymentu bakalii w czekoladzie na Boże Narodzenie oraz innych propozycji marki Eurohansa w ofercie w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – do zamówienia na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.

Orzechy i owoce w czekoladzie Eurohansa są atrakcyjnym elementem zestawów prezentowych. towe dla firm, pracowników i indywidualnych klientów.

Zestawy prezentowe katalog 2020

Dodaj komentarz