Aktualności

BiaMar – pyszne ciastka bez glutenu

Dieta bez glutenu nie musi być pełna wyrzeczeń! Przez długi czas osoby na diecie bezglutenowej musiały rezygnować z wielu produktów. Dzisiaj lista bezglutenowych wyrobów jest długa i stale się powiększa! Znajdziemy na niej także wyjątkowe ciastka i słodycze bez glutenu polskiej firmy BiaMar.

Firma BiaMar od ponad 20 lat zajmuje się produkcją wyrobów cukierniczych, w oparciu o własne receptury. Lata doświadczenia, pasja do słodyczy oraz nieustanne doskonalenie procesów technologicznych sprawiają, że produkty BiaMar wyróżniają się wysoką jakością oraz szczególnym smakiem, który doceniają konsumenci w Polsce i na świecie.

W asortymencie firmy BiaMar znajduje się duży wybór słodyczy stworzonych z myślą o osobach na różnego rodzaju dietach eliminacyjnych. W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie dostępny jest asortyment ciastek i słodyczy bez glutenu BiaMar. Wśród tych propozycji znaleźć można również wyroby cukiernicze, które nie zawierają cukru. Produkty firmy BiaMar zostały docenione przez specjalistów – Babeczki tej marki zostały w 2015 roku zdobyły dyplom dla najlepszego produktu Targów Gluten Free Expo.

Produkty firmy BiaMar mają zaspokoić najbardziej wyszukane gusta. Producent dąży do poprawy smaku i podnoszenia jakości wyrobów cukierniczych, przy pełnej zgodności z potrzebami osób stosujących diety eliminacyjne. W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie znalazła się gama słodyczy bez glutenu oraz bez cukru – Babeczki kruche, Wafelki gofrowe z kremem o smaku waniliowym, Kruche ciasteczka z kremem o smaku śmietankowo-czekoladowym, Pieguski jasne, Pieguski ciemne, Kruche ciasteczka z kremem o smaku śmietankowo-czekoladowym oraz Ciastka z mąką z ziaren konopi. Ofertę uzupełniają produkty bezglutenowe – Babeczki z galaretką o smaku pomarańczowym i wiśniowym, Ciastka z miodem manuka, Ciastka fantazje wiśniowe, Ciastka Ore oraz Kulki kokosowe z kremem migdałowym.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyrobów cukierniczych bez glutenu i bez cukru firmy BiaMar oraz innych produktów dla osób stosujących diety eliminacyjne, dostępnych hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie.

Dodaj komentarz