Aktualności

Bob Snail – słodkie, owocowe przekąski bez cukru

Słodycze, które są słodkie, smaczne i zdrowe – przekąski Bob Snail powstają przede wszystkim z owoców, bez cukru i innych zbędnych dodatków. Polubią je dzieci i dorośli!

Bob Snail to marka zdrowych, owocowych przekąsek w różnych kształtach i smakach. Słodycze Bob Snail mają w 100% naturalny skład, bez dodatku cukru, barwników lub konserwantów. Marka słynie z kolorowych, owocowych zawijasów w formie ślimaka – są doskonałe do rozwijania, żucia, gryzienia i dzielenia się! Bob Snail to również inne oryginalne, słodkie, naturalne i pyszne przekąski z owocami w roli głównej.

Bob Snail w ABE Dystrybucja

Przekąski z logiem wesołego ślimaka dołączyły do ofert hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja. Prezentujemy wybór słodyczy w różnych smakach i gramaturach. Przede wszystkim są to słodkie, 100% owocowe ślimaczki Bob Snail w opakowaniach 30 oraz 60 gramów w kilku smakach: jabłkowo-borówkowe, jabłkowo-gruszkowe, jabłkowo-malinowe, jabłkowo-truskawkowe, jabłkowo-wiśniowe oraz mango – wszystkie w kolorowych, przyciągających wzrok opakowaniach.

Słodycze Bob Snail Choco to rodzaj ciasteczek, które łączą w sobie owocowe nadzienie oraz wyśmienitą czekoladę belgijską. Taka kompozycja doskonale zastąpi klasyczne czekoladowe słodycze. Przekąski Bob Snail Choco w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja proponujemy w dwóch smakach: mango oraz jabłkowo-malinowy.

Smoothie Bob Snail to mocno owocowe przekąski w formie gęstych musów, zamkniętych w poręcznej tubce – są wygodne i łatwe do zabrania wszędzie ze sobą. Każda tubka to skoncentrowana porcja owoców. W tych produktach skład również jest bardzo prosty i bezkompromisowy. W ABE Dystrybucja pojawiły się trzy takie produkty Bob Snail: bananowo-truskawkowy, gruszkowo-jeżynowy oraz mango-kokos-cytryna (owocowy przecier z kremem kokosowym i sokiem z cytryny).

Owocowe przekąski bez cukru Bob Snail, czyli naturalnie słodkie słodycze – dostępne w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.