Aktualności

Boże Narodzenie 2020 bez glutenu – babka Panettone Incola

Świąteczny klasyk w wersji bez glutenu – bezglutenowa babka drożdżowa Panettone Incola powróciła do oferty hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja.

Święta Bożego Narodzenia mogą być smaczne i słodkie, także dla osób na diecie bez glutenu. Klasyczna babka drożdżowa Panettone to włoski przysmak, symbol Bożego Narodzenia. Drożdżowe ciasto z bakaliami jest znane wśród smakoszy na całym świecie. Firma Incola, polski producent wysokiej jakości produktów bezglutenowych, opracowała recepturę babki Panettone bez glutenu. Bezglutenowe, puszyste ciasto drożdżowe, z rodzynkami i kandyzowanymi owocami, przywołuje smak tradycyjnej, włoskiej babki.

Bezglutenowa Babka Panettone w ABE Dystrybucja

Babka drożdżowa Panettone bez glutenu Incola ma starannie przygotowany skład, przyjazny dla osób stosujących dietę bezglutenową. Do puchatego ciasta trafiły rodzynki i owoce kandyzowane, dzięki którym ciasto zyskuje słodycz i odświętny charakter. Bezglutenowa Babka drożdżowa Incola zapakowana jest w eleganckie pudełko w świątecznej szacie graficznej – to doskonały pomysł na mały, słodki upominek na Mikołajki i Boże Narodzenie. Drożdżowe ciasto o charakterystycznym kształcie kopuły, będzie pięknie prezentować się na świątecznym stole i podbije serca domowników oraz gości, nie tylko tych na diecie bez glutenu.

tone bez glutenu marki Incola w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie – do zamówienia na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.

Dodaj komentarz