Aktualności

Chałwa i sezamki Unitop, czyli słodycze z tradycjami

Sezamki i chałwa to popularne słodycze, a polska firma Unitop jest liderem w ich produkcji, nie tylko w Polsce, ale również za granicą. 

Unitop działa w Łodzi od 1945 roku. Na początku swojej działalności Zakłady Przemysłowe Optima produkowały sztuczny miód, a z czasem przekształciły się w jednego z największych wytwórców sezamków i chałwy. Obecnie Unitop jest kluczowym producentem w tej kategorii w Polsce i Europie oraz działa na rynku eksportowym polskich słodyczy.

Tradycja i jakość Unitop

Firma Unitop dużą wagę przykłada do jakości surowca używanego w produkcji chałwy i sezamków – stosowane ziarna sezamu i pasta tahini pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Najwyższej klasy surowce, doświadczenie i wiedza przekładają się na doskonały poziom produktów – to dzięki nim sezamki Unitop są tak chrupiące, a chałwa ma doskonałą strukturę. Niezwykłe walory chałwy Unitop to także zasługa ręcznego wyrabiania, które sprawia, że sezamowe słodkości wyróżniają się smakiem oraz kruchością. Tradycja idzie w parze z innowacyjnością, dzięki której słodkie wyroby Unitop stają się jeszcze lepsze, smaczniejsze i doceniane na całym świecie.

Odpowiedzialność Unitop – dla natury i ludzi

Słodycze Unitop nie zawierają oleju palmowego, co jest dobre dla środowiska, ale również dla zdrowia wielbicieli słodkości. Opakowania produktów Unitop nadają się do recyklingu. Firma dba także o lokalną społeczność oraz wspiera zdrowy i aktywny styl życia.

Słodycze Unitop w hurtowni ABE Dystrybucja

Szeroki asortyment słodyczy Unitop dostępny jest w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja. W ofercie znalazły się chałwy sezamowe w formie batoników w różnych smakach – fantazyjna, waniliowa, z bakaliami, kakaowa oraz w czekoladzie. Chałwa sezamowa waniliowa to produkt do kupienia w kilku gramaturach – 100, 250, 500 i 750 gramów. Chałwa sezamowa fantazyjna i z bakaliami dostępna jest również w postaci podzielonych na porcje eleganckich torcików, doskonałych na prezent.

Ofertę hurtowni ABE Dystrybucja uzupełniły Sezamki – klasyczne, z miodem i quinoa – oraz Batony sezamowe z ekspandowanymi ziarnami – amarantusem, gryką, jagłami i quinoa. Warte uwagi są także cukierki Unitop pakowane w opakowania o wadze 1 kilograma – Karmelki Kukułka, Kapitańskie oraz Miętowa Rozkosz.

top w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie – do zamówienia na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.

Dodaj komentarz