Aktualności

Chwile przyjemności z herbatą Teekanne

Dla zdrowia i dobrego samopoczucia – herbaty Teekanne powstają z troską o wysoką jakość i smak. Teekanne to duża różnorodność smaków, stworzonych z myślą o spokojnych chwilach przyjemności i relaksu.

Teekanne zaprasza do swojego wyjątkowego świata herbat już od 1882 roku. Firma dba o jakość swoich produktów – od starannie kontrolowanych upraw, przez stale udoskonalany proces produkcji, aż po opakowanie, które ma nie tylko przyciągać wzrok, ale również chronić cenną zawartość, aby zachować walory herbaty.

Herbaty Teekanne w ABE Dystrybucja

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja dostępna jest szeroka oferta herbat Teekanne. Wśród nich można znaleźć herbaty czarne, zielone, białe, owocowe, ziołowe oraz rooibos. Marka Teekanne to również kolekcje herbat – specjalnie dobrane zestawy herbacianych specjalności, stworzone z myślą o miłośnikach dobrej herbaty, doskonałe również jako prezent na każdą okazję.

Herbaty Teekanne w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja dostępne są cały rok. Zimą polecamy je na rozgrzewkę, z kolei w cieplejszych porach wspaniale orzeźwiają. Duży wybór herbat Teekanne w ABE Dystrybucja pozwala każdemu znaleźć smak dla siebie.

Nowości Teekanne w ABE Dystrybucja

Zimowe miesiące to dobra pora na ciepłą herbatę! Z tej okazji w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja przygotowaliśmy wybór herbacianych nowości od marki Teekanne:

  • herbatka owocowa o smaku maliny i cytryny,
  • herbatka owocowa o smaku bezy i maliny Let it snow,
  • herbata zielona o smaku granatu,
  • herbata miętowa o smaku malinowym,
  • zestaw herbatek owocowych – Słodka brzoskwinia + Malina z cytryną + Owoce leśne.

Herbaty Teekanne to herbaty w torebkach, więc są proste i szybkie do przygotowania. Pięknie zaprojektowane, kolorowe pudełka przyciągają wzrok i ładnie wyglądają na półce, a kolekcje herbat Teekanne to gotowy pomysł na upominek. Wśród herbat Teekanne znajdziemy dobrze znane herbaciane klasyki oraz oryginalne kompozycje, które zaskakują wyjątkowym smakiem i aromatem.

Wybór herbat Teekanne w sprzedaży hurtowej na platformie B2B oraz w sklepie detalicznym Chili24.