Aktualności

Kuhne – z miłości do jedzenia

Kuchnia pełna warzyw i smaku – marka Kuhne to pyszne przekąski i dodatki na bazie warzyw, dzięki którym codzienne gotowanie nabiera wyjątkowego charakteru.

Kuhne to jedna z najstarszych marek w Europie – powstała w Niemczech w 1772 roku jako rodzinna firma. Obecnie Kuhne to międzynarodowy koncern, obecny w ponad 50 krajach, także w Polsce. Hasło Kuhne brzmi „Made with love”, to znaczy „stworzone z miłością”. Firma zajmuje się produkcją artykułów spożywczych – sosów, octów, dressingów oraz warzywnych przekąsek. Produkty marki Kuhne powstają według sprawdzonych, tradycyjnych receptur, z naturalnych składników najwyższej jakości, pochodzących z kontrolowanych przez firmę upraw. Dzięki temu produkty Kuhne wyróżnia wyważony smak oraz głęboki aromat.

Produkty marki Kuhne są już dostępne w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie. W ofercie znalazły się warzywne przekąski oraz dodatki do potraw – dressingi sałatkowe Balsamiczny, Francuski, Jogurtowy, Vinaigrette,Włoski oraz Tysiąc Wysp, sosy Barbecue, Chiński i Salsa, a także octy 7 Ziół, Balsamiczny Bianco, Balsamiczny z Modeny, Biały Winny, Jabłkowy oraz Sudecki Spirytusowy. Wśród propozycji hurtowni ABE Dystrybucja znajdziemy także przetwory warzywne – Kapusta czerwona Rotkohl, Kapusta czerwona z jabłkiem Apfelrotkohl, Ogórki korniszony Tapas pikantne z chili oraz Ogórki korniszony Tapas z czosnkiem.

Sosy MADE FOR MEAT to specjalna propozycja dla miłośników nowoczesnych smaków i ciekawych połączeń. Oryginalne sosy bez wzmacniaczy smaku, konserwantów i barwników przeznaczone są przede wszystkim do dań mięsnych. Sosy MADE FOR MEAT Black Garlic, Chipotle Burger Style, Smoked Pepper BBQ oraz Sriracha Hot Chili sprawdzą się na przykład jako dodatek do dań z grilla oraz składników dipów i marynat.

Zapraszamy do sprawdzenia bogatej oferty produktów marki Kuhne, do odnalezienia w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie. Sosy, warzywne przetwory i inne produkty Kuhne wniosą do kuchni smakowitą różnorodność!

Dodaj komentarz