Aktualności

Melvit – chrupiące przekąski z dobrym składem

Do szkoły, pracy, w podróż warto zabrać ze sobą małą przekąskę. Dobra przekąska powinna być smaczna, pożywna, ale również zdrowa i wartościowa! Nowe pieczywo chrupkie oraz mini wafle Melvit to kolejna propozycja od hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie.

Pieczywo chrupkie Melvit wyróżnia dobry skład oraz smak – produkty Crispy dostępne są w małych opakowaniach, w których znalazło się kilka chrupiących kromek. Pieczywo chrupkie Melvit można schrupać jak samodzielną przekąskę lub wykorzystać jako bazę do przygotowania wyjątkowych kanapek. Pieczywo Crispy to bogactwo naturalnych składników – dlatego są tak pożywne, smaczne oraz pełne wartościowych składników. W portfolio hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja pojawiło się pieczywo chrupkie Crispy Melvit w różnych, ciekawych wariantach smakowych – Pieczywo chrupkie pszenne z serem i cebulką, Pieczywo chrupkie żytnie Vegan 8 warzyw, Pieczywo chrupkie 5 zbóż z żytem, orkiszem, jęczmieniem, owsem i pszenicą, Pieczywo chrupkie żytnie z kozim serem oraz Pieczywo chrupkie żytnie z pomidorami i bazylią. Taka różnorodność smaków zaskoczy osoby, które do tej pory jadły tradycyjne pieczywo chrupkie. Crispy Melvit zawierają naturalne składniki oraz błonnik, a przy tym bardzo dobrze smakują.

Mini wafle Melvit to lekka i chrupiąca przekąska, która ma niewiele kalorii. Mini wafle FitRools zawierają minimalną zawartość tłuszczów oraz nie zawierają cukru, dlatego sprawdzą się jako wartościowa przekąska dla małych i dużych smakoszy, a także osób na diecie odchudzającej. Mini wafle Melvit dostępne jest w dwóch różnych wersjach smakowych – FitRolls gryczane z solą morską oraz FitRolls kukurydziano-gryczane z solą morską. Niewielkie opakowanie można bez problemu wszędzie ze sobą zabrać, a mini wafle chrupać samodzielnie lub z dodatkami – na słodko lub wytrawnie.

Zapraszamy do sprawdzenia produktów Crispy i FitRolls marki Melvit oraz innych pożywnych i lekkich przekąsek, dostępnych w ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie.

Dodaj komentarz