Aktualności

Na upały i dla aktywnych – izotoniki Oleofarm

Podczas upałów i wysiłku fizycznego trzeba pamiętać o nawodnieniu. O regularnym uzupełnianiu powinni pamiętać także sportowcy trenujący amatorsko i wyczynowo. Podstawą powinna być woda, ale o prawidłowy poziom nawodnienia pomagają zadbać także napoje izotoniczne.

Marka Oleofarm kojarzy się wielu osobom z ofertą naturalnych soków z owoców, syropów i olejów. Firma Oleofarm poszerza jednak swój asortyment, w którym znajdziemy duży wybór suplementów oraz produktów wspierających zdrowy i aktywny styl życia.

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja dostępne są bardzo ciekawe nowości – niegazowane napoje izotoniczne Jonolit. Izotoniki Oleofarm mają wysoką zawartość witamin oraz składników mineralnych, dzięki czemu dobrze nawadniają i pomagają uzupełnić straty makroelementów podczas treningu lub w upalne dni. Napoje izotoniczne Jonolit powstają na bazie wody mineralnej, która jest bogata w składniki mineralne. Dzięki niej izotoniki Oleofarm smakują inaczej niż popularne napoje izotoniczne. Ergonomiczna, specjalnie wyprofilowana butelka z ustnikiem jest bardzo wygodna, nawet podczas picia w ruchu.

Napoje izotoniczne Jonolit w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja proponujemy w trzech smakach – cytrynowym, pomarańczowym i wieloowocowym.

Oleofarm w hurtowni ABE Dystrybucja

Hurtownia spożywcza ABE Dystrybucja ma w ofercie wybór wartych uwagi, wysokiej jakości produktów polskiej marki Oleofarm:

  • soki 100% z owoców,
  • len mielony,
  • oleje tłoczone na zimno,
  • soki z aloesu,
  • soki brzozowe,
  • syropy owocowe.

Napoje izotoniczne Oleofarm o wyjątkowej formule i smaku – dostępne w sprzedaży hurtowej na platformie B2B oraz w sklepie detalicznym Chili24.