Aktualności

Nowości do chrupania od Moreso

Naturalny, prosty skład to przepis Moreso na chrupiące przekąski, które zaskakują smakiem oraz świetnie wpisują się w zdrowy i aktywny styl życia.

Moreso to polska marka znana z wysokiej jakości i świetnego smaku. Produkty Moreso to odpowiedź na potrzeby klientów. Powstają z inspiracji najnowszymi trendami, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, w oparciu o certyfikaty jakościowe, na bazie bogatego doświadczenia i wiedzy. W ofercie hurtowni ABE Dystrybucja znalazł się szeroki wybór produktów Moreso – wybór bakalii, linia 100% natury oraz produkty Domowe Wypieki, dla miłośników pieczenia.

Na szczególną uwagę zasługują przekąski Moreso – Quick Choco z czekoladą oraz Quick Snack, które są oryginalną i wartościową alternatywą dla klasycznych słonych przekąsek.

Nowa jakość przekąsek w ABE Dystrybucja

Ofertę ciekawych przekąsek w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja uzupełniły kolejne nowości od Moreso – lekko solone orzeszki ziemne w małym opakowaniu oraz słonecznik łuskany z przyprawami – z chili, z pieprzem oraz z chili, karmelem i solą. Są to prażone nasiona słonecznika, wyjątkowo chrupkie i apetyczne. Dodatek przypraw nadaje produktom wyrazisty, bogaty smak.

Propozycje Moreso to innowacja na rynku przekąsek. Nasiona słonecznika, ziarna kukurydzy albo chipsy z bobu są bardziej wartościowe od bardzo słonych i tłustych chipsów, chrupek czy prażynek. Charakterystyczny design przyciąga wzrok oraz podkreśla nowoczesny charakter przekąsek Moreso.

Oryginalne przekąski oraz bakalie i inne produkty polskiej marki Moreso dostępne w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.pl