Aktualności

Oferta na Walentynki w ABE Dystrybucja

Dzień świętego Walentego, czyli Walentynki, to dla wielu osób okazja do czulszego niż w pozostałe dni roku okazywania uczuć. Dzień 14. lutego, mimo zimowej pory, jest pełen słodyczy i ciepła, a królujące wokół serca tworzą szczególny, walentynkowy klimat.

W ABE Dystrybucja można znaleźć produkty, które świetnie pasują do atmosfery 14. lutego. Na Walentynki nie może zabraknąć przecież serc, pysznych słodyczy z czekoladą oraz ciepłej herbaty!

Herbaty na Walentynki w ABE Dystrybucja

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja proponujemy szeroki wybór znakomitych herbat – w swoim asortymencie mamy herbaty różnego rodzaju, między innymi czarne, ziołowe, owocowe lub zielone, wśród których znalazły się również pięknie pakowane herbaty prezentowe, doskonałe jako mały upominek na różne okazje. Na Walentynki w ABE Dystrybucja dostępna jest specjalna oferta herbat, które podkreślą nastrój Święta Zakochanych.

Herbaty Teekanne w ABE Dystrybucja na Walentynki

Wśród herbat Teekanne w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja nie zabrakło herbatek, których smaki i opakowania kojarzą się z Walentynkami:

Ofertę herbatek Teekanne w hurtowni ABE Dystrybucja idealnych na 14. lutego uzupełniają herbaciane kolekcje, które sprawdzą się również jako walentynkowy upominek:

Serce dla Ciebie – walentynkowa kolekcja herbat Irving

Pięknym walentynkowym upominkiem może być kolekcja herbat Irving – Serce dla Ciebie. To wybór znakomitych herbatek Irving: klasyczna czarna herbata i lekko cytrusowa herbata Earl Grey, malinowa biała herbata, poziomkowa biała herbata z mandarynką, zielona herbata mango z grejpfrutem oraz ananasowa zielona herbata. Zestaw herbat Irving Serce dla Ciebie wyróżnia pudełko – w kształcie serca, przewiązane różową wstążką, w ładnym, fioletowym kolorze, ozdobione walentynkowymi motywami – to gotowy pomysł na prezent na Walentynki.

Słodkie Walentynki z ABE Dystrybucja

Miłym dopełnieniem Walentynek są słodkości. Dobrym wyborem są bakalie w czekoladzie Eurohansa. W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja dostępny jest szeroki wybór owoców i orzechów Eurohansa w wyśmienitej, czekoladowej polewie. To wysokiej jakości słodycze o wyjątkowym smaku w eleganckich opakowaniach. Wszystkie słodycze Eurohansa, szczególnie bakalie z serii Amaresti i Tercetto są stworzone na miły, słodki upominek na różne okazje, również na Walentynki.

Dla miłośników klasycznych słodyczy, którzy szukają czegoś drobnego, mamy w hurtowni ABE Dystrybucja lizaki w kształcie serca Astra – owocowe, truskawkowe lizaki na bazie masy karmelowej. W specjalnym dystrybutorze, który można ustawić na przykład przy kasie znajduje się aż 80 sztuk lizaków

Wyjątkowe herbaty i słodycze na Walentynki w sprzedaży hurtowej na platformie B2B oraz w sklepie detalicznym Chili24.