Aktualności

Polska Róża – przetwory prosto z serca

Polska Róża to rodzinna firma z tradycjami, która należy do czołowych producentów naturalnych przetworów owocowych w Polsce. Firma słynie jednak przede wszystkim z produkcji soków, syropów i konfitur z dzikiej róży.

Dzika róża to bogate źródło cennych składników – między innymi olejków eterycznych, witaminy A, C, E i K, witamin z grupy B, kwasów organicznych i kwasu foliowego. Bogate właściwości róży postanowił w latach 70. wykorzystać Ernest Michalski, założyciel firmy Polska Róża. Od tego czasu firma poszerzyła swoją ofertę, ale jej najważniejszą serią pozostają soki, syropy i konfitury z dzikiej róży.

Owoce i płatki róży, z których powstają naturalne przetwory marki, pochodzą z ekologicznej plantacji. Są zbierane ręcznie, co pozwala zachować ich najcenniejsze wartości. Do produkcji innych przetworów wybierane są najlepsze i najładniejsze owoce, które są tłoczone na tradycyjnej prasie – w ten sposób soki zachowują witaminy i składniki odżywcze. Produkty z logo Polskiej Róży mają prosty, naturalny skład, bez dodatku konserwantów i ulepszaczy.

W ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie dostępne są soki, syropy oraz konfitury firmy Polska Róża. Wśród nich nie mogło zabraknąć naturalnych przetworów z płatków i owoców róży. Do portfolio dołączyły także nowe produkty – gama owocowych soków i syropów. Ekologiczne soki z malin i rokitnika, sok z wiśni i jagody oraz syropy żurawinowy, różano-malinowy, jagodowy i różany to naturalne bogactwo witamin i składników mineralnych. Produkty Polskiej Róży powstają z zastosowaniem nowoczesnych technologii, jednak z poszanowaniem tradycji. Dzięki temu wyróżnia je wysoka jakość i naturalny smak.

Owocowe soki i inne przetwory są nieocenione dla naszego zdrowia i odporności, szczególnie w zbliżającym się okresie jesienno-zimowym. Sprawdź nowości i inne produkty marki Polska Róża, dostępne w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie.

Dodaj komentarz