Aktualności

Smaczne i zdrowe nowości od BeRAW

Zdrowy styl życia jest coraz bardziej popularny. Moda na zdrowie sprawia, że na sklepowe półki trafiają nowe produkty, które są wartościowe, a przy tym po prostu smaczne i stanowią dobrą alternatywę dla tradycyjnych słodyczy i przekąsek. Takie podejście reprezentuje marka BeRAW, czyli linia produktów od Ewy Chodakowskiej.

BeRAW do tej pory było kojarzone z batonami i kuleczkami. W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie pojawiły się proteinowe kuleczki w nowym smaku oraz zupełna nowość w portfolio marki BeRAW – owocowe smoothie bez cukru.

Co wyróżnia produkty BeRAW? Z pewnością są to unikalne receptury, które w ciekawy sposób łączą zdrowe i naturalne składniki. Kuleczki i batony BeRAW mają proste składy. Zawierają wyłącznie wartościowe składniki, które są źródłem zdrowej energii – owoce, bakalie i orzechy, uzupełnione dodatkiem superfoods. Batony i kuleczki BeRAW w energetycznych, kolorowych opakowaniach można wygodnie zabrać ze sobą i mieć pod ręką na wypadek, gdy będziemy mieć ochotę na coś smacznego.

Marka BeRAW rozszerza swoja ofertę. Do grona dobrze znanych przekąsek dołączyły kuleczki w nowym smaku – Protein Truffles z gorzką czekoladą, wanilia i wiórkami kokosowymi. Protein Truffles BeRAW zawierają aż 28% wysokiej jakości białka. Na pewno docenią to osoby, które uprawiają sport, ale smak proteinowych kuleczek przypadnie do gustu także tym, którzy po prostu szukają smacznej przekąski.

Kolejna nowość od BeRAW to smoothie, dostępne w 4 wyjątkowych, energetycznych smakach – Vegan Protein z acai, Vegan Protein z mango, Breakfast Energy z truskawką oraz Green Detox. Smoothie BeRAW powstają z tłoczonych soków. Trafiły do nich również inne wartościowe dodatki, na przykład białko migdałowe, czysta chlorella oraz błonnik. W ten sposób powstały lekkie przekąski w płynie. Małe butelki smoothie BeRAW bez problemu zmieszczą się w torebce, plecaku lub torbie sportowej, aby w każdej chwili dostarczyć porcji witamin i minerałów.

Zdrowie jest smaczne i kolorowe! Produkty BeRAW to najlepszy dowód. Nowości BeRAW oraz inne propozycje tej marki, a także szeroki wybór naturalnej i zdrowej żywności oferuje hurtownia spożywcza ABE Dystrybucja w Krakowie. Zapraszamy do sprawdzenia oferty!

Dodaj komentarz