Aktualności

Wygodne i przyjazne dla środowiska naczynia Froggy

Naczynia jednorazowe, które są przyjazne dla natury? Kompostowalne produkty marki Froggy to dobry kompromis między wygodą a ekologią!

GreenKing to firma, której celem jest zmniejszenie użycia plastiku. W ofercie GreenKing znajdują się jednorazowe reklamówki, sztućce, kubki, talerze, słomki i worki na śmieci. Są to produkty kompostowalne, przystosowane do kompostowania w warunkach domowych. Produkty marki Froggy po zużyciu mogą zostać przetworzone na nawóz, do wykorzystania w przydomowym ogródku. Kompostowalne produkty GreenKing dostępne są już w ofercie hurtowni ABE Dystrybucja.

Naczynia i sztućce marki Froggy powstają z PLA. Jest to polilaktyd wytwarzany z surowców odnawialnych. Kompostowalne Kubki do gorących napojów, Kubki do piwa, Kubki do napojów zimnych, Łyżeczki, Łyżki, Widelce, Noże i Słomki, a także wytwarzane z pulpy trzciny cukrowej Talerze okrągłe i Tacki prostokątne, pakowane są w opakowania, które również można kompostować. Kompostowalne, jednorazowe produkty marki Froggy ułatwiają życie – doskonale sprawdzą się podczas spotkań przy grillu i innych plenerowych wydarzeń. Są świetną alternatywą dla plastikowych naczyń i sztućców jednorazowego użytku. Świadomi konsumenci na pewno docenią możliwość wyboru wygodnych produktów, które są przyjazne dla środowiska i pozwalają zmniejszyć ilość używanego plastiku.

Firma GreenKing ma w swojej ofercie kompostowalne worki na śmieci różnej pojemności – 35, 60 i 120 litrowe – do codziennego użytku w gospodarstwie domowym. Worki na śmieci marki Froggy posiadają certyfikat OK Home Compost TUV Austria, co oznacza, że można kompostować je w warunkach kompostownika przydomowego. Kolejne warte uwagi produkty firmy GreenKing, które trafiły do oferty hurtowni ABE Dystrybucja, to kompostowalne reklamówki – w postaci zrywek lub tradycyjnych reklamówek, dostępnych w dużych, ekonomicznych opakowaniach. Reklamówki przeznaczone są do kontaktu z żywnością i również zdobyły certyfikat OK Home Compost TUV Austria.

Zmniejszenie ilości plastiku, troska o środowisko naturalne i zwiększenie świadomości konsumentów – to cele firmy GreenKing, które wpisują się w światowe trendy. Warto wspierać dobre inicjatywy polskich przedsiębiorców!

 

Dobre dla natury nowościZapraszamy po więcej informacji o kompostowalnych produktach marki Froggy dostępnych w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – zarejestruj się na platformie B2B lub zrób zakupy w sklepie detalicznym Chili24. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *