Aktualności

Zestawy świąteczne ABE Dystrybucja – podaruj radość na Święta!

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas. Czas na spotkanie z bliskimi, chwilę odpoczynku oraz oczywiście prezenty! Prezentowe zestawy świąteczne są doskonałym sposobem, aby docenić swoich pracowników i klientów, a także rodzinę i przyjaciół. Paczki świąteczne na Boże Narodzenie w ofercie hurtowni ABE Dystrybucja to starannie wyselekcjonowane produkty, które podkreślą świąteczny klimat.

Gotowe zestawy świąteczne dla firm, które chcą obdarować pracowników i kontrahentów, są sprawdzonym sposobem na trafiony prezent. Dawanie upominków na Boże Narodzenie jest miłym zwyczajem, ale warto zadbać, aby zawartość paczki świątecznej zachwyciła obdarowanych.

Prezent na Boże Narodzenie dla mamy, taty, żony, męża, przyjaciółki, kolegi – zestawy świąteczne w ofercie ABE Dystrybucja to propozycje upominków, które ucieszą każdego. Nasze zestawy prezentowe są praktyczne i piękne, sprawdzą się jako miła, świąteczna niespodzianka. Oryginalne pomysły na prezent świąteczny w ABE Dystrybucja – atrakcyjne ceny i ciekawy wybór!

Oferta hurtowni ABE Dystrybucja to starannie skomponowane zestawy świąteczne. Wysoka jakość, polscy producenci, indywidualne podejście i ciekawy wybór produktów to gwarancja udanego prezentu! W naszych zestawach prezentowych znajdą Państwo ekskluzywne słodycze, eleganckie kosmetyki, doskonałe miody, owocowe przetwory, produkty kuchni świata oraz aromatyczne herbaty.

Zestawy świąteczne pakujemy w ozdobne pudełka – przewiązane wstążką prezentują się niezwykle efektownie! Aby świąteczne prezenty dotarły bezpiecznie do adresata, używamy ekologicznego wypełnienia. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zamówienia. Zadbamy, aby nasze gotowe zestawy świąteczne spełniły wszelkie oczekiwania!

Z przyjemnością przygotujemy propozycję zestawu dopasowaną do potrzeb klienta ze wszystkich produktów dostępnych w asortymencie hurtowni ABE Dystrybucja.

Przy dużych zamówieniach możliwość rabatu! W razie pytań zapraszamy do kontaktu z towych:

  • 31 x 23 x 12 centymetrów,
  • 35 x 25 x 9 centymetrów,
  • 30 x 30 x 14 centymetrów,
  • 21 x 21 x 15 centymetrów.

Pudełka prezentowe dostępne w wersji ze złotymi i srebrnymi zdobieniami oraz w wersji ekologicznej – czerwone, zielone, niebieskie oraz brązowe. Dodatkowo pudełko może być udekorowane ozdobną wstążką. Wariant pudełka do indywidualnego ustalenia. 

Przykładowe zestawy świąteczne ABE Dystrybucja:

towe zestawy prezentowe w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – sprawdzaj i kupuj na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.

Dodaj komentarz