Grzegorz Pleti to doświadczony menedżer i lider, od wielu lat związany z branżą FMCG. Jako Prezes Zarządu odpowiada za wyznaczanie strategicznych kierunków rozwoju firmy, nadzór nad kluczowymi projektami oraz budowanie długofalowych relacji biznesowych.
Znany z umiejętności łączenia wizji i praktyki, skutecznie wprowadza innowacyjne rozwiązania wspierające rozwój organizacji oraz umacnianie jej pozycji na rynku. W swojej pracy stawia na transparentność, odpowiedzialność i partnerskie podejście do współpracowników i kontrahentów.
Jego priorytetem jest tworzenie stabilnej, nowoczesnej i konkurencyjnej firmy, która odpowiada na potrzeby klientów i partnerów biznesowych, nie tracąc przy tym wartości rodzinnych i etyki pracy.