O NAS

Hurtownia ABE Dystrybucja – Kraków

ABE Dystrybucja powstała w 1992 roku jako hurtownia spożywcza. Siedzibą naszej firmy od
początku był Kraków.
Rozwój ABE Dystrybucja wiązał się kolejnymi zmianami lokalizacji.
Obecnie hurtownię można znaleźć pod adresem Kokotów 812D,  w okolicy Krakowa. Zmiany dotyczą również
naszej oferty – asortyment ABE Dystrybucja rozszerzył się o produkty ekologiczne, zioła,
herbaty, kuchnie świata i wiele innych produktów.

ABE Dystrybucja łączy wieloletnie doświadczenie i rodzinny charakter z zarządzaniem przez nowe pokolenie. Dzięki takiemu połączeniu nasza hurtownia jest godnym zaufania partnerem, a jednocześnie firmą nowoczesną i konkurencyjną. Już w 1994 roku, jako jedna z pierwszych hurtowni spożywczych, wprowadziliśmy model dystrybucji aktywnej przez obsługę klientów przez przedstawicieli handlowych i bezpośrednie dostawy do odbiorców. Od tego czasu hurtownia ABE Dystrybucja wciąż się rozwija i szuka nowych kierunków rozwoju.

Hurtownia ABE Dystrybucja z Krakowa, dzięki konsekwentnej realizacji strategii handlowej, oferuje swoim partnerom wyjątkowe produkty, niezbędne w nowoczesnym sklepie spożywczym i nie tylko. Posiadamy doskonałą znajomość rynku producentów i importerów z terenu UE, a nasi pracownicy uczestniczą w targach i imprezach handlowych. Dzięki temu wyróżniamy się znajomością branży i najnowszych trendów. Do oferty naszej hurtowni spożywczej wprowadzamy produkty nowatorskie, wyjątkowe, poszukiwane, które spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. To dlatego w hurtowni ABE Dystrybucja można znaleźć nie tylko produkty tradycyjne, ale również ekologiczne, zdrową żywność, zioła i herbaty, bogaty asortyment kuchni świata oraz naturalne kosmetyki.

Misją hurtowni ABE Dystrybucja jest stworzenie systemu nowoczesnej dystrybucji, w oparciu o tradycyjne i sprawdzone zasady dobrej współpracy. Stawiamy na uczciwość, rzetelność oraz szacunek do naszych partnerów. Staramy się, aby Kraków i Małopolska mógł poznać najciekawsze i najbardziej wartościowe produkty na rynku. Zapraszamy do współpracy!

Jak nasze logo zmieniało się z biegem lat?

1992 r.
2002 r.
2007 r.
2012 r.
2018 r.

Nasz zespół

ABE Dystrybucja to zespół doświadczonych w swojej dziedzinie specjalistów, którzy łączą sprawdzoną wiedzę z nowoczesnym podejściem. Bierzemy udział w targach i imprezach handlowych oraz śledzimy najnowsze trendy w branży. Hurtownia ABE Dystrybucja to firma godna zaufania, rzetelna, a jednocześnie nowatorska i konkurencyjna. O wysoką jakość i dobrą współpracę z Klientami i Partnerami dba zespół pracowników ABE Dystrybucja.

Grzegorz Pleti

Prezes Zarządu

Ewaryst Kornobis

Dyrektor Operacyjny

Pracownicy firmy ABE Dystrybucja

Sekretariat

Justyna Waśniowska

Specjalista ds. administracyjnych

Nasi przedstawiciele handlowi

Hurtownia ABE Dystrybucja działa w oparciu o model dystrybucji aktywnej, poprzez obsługę klientów przez przedstawicieli handlowych i bezpośrednie dostawy do odbiorców. Rozwijamy system nowoczesnej dystrybucji w oparciu o sprawdzone reguły dobrej współpracy.

Jacek Kasprzycki

Kierownik działu sprzedaży

Weronika Hetko

Koordynator Działu Sprzedaży

Joanna Banaś

Przedstawiciel Handlowy

Jacek Jakubiec

Przedstawiciel handlowy

Patrycja Jonczyk

Przedstawiciel Handlowy

Krzysztof Michalik

Przedstawiciel handlowy

Filip Pabian

Przedstawiciel Handlowy

Tomasz Płonka

Przedstawiciel handlowy

Rafał Wolański

Przedstawiciel handlowy

Dział Obsługi Klienta

O wysoką jakość usług hurtowni ABE Dystrybucja w Krakowie dbają doświadczeni specjaliści, którzy podchodzą do swoich zadań rzetelnie i z zaangażowaniem.

Marcin Pacocha

Kierownik Działu Obsługi Klienta

Justyna Muszyńska

Zastępca Kierownika Działu Obsługi Klienta

Agnieszka Zabłocka

Specjalista ds. Handlowych

Elżbieta Barnaś-Rużycka

Referent ds. Handlowych

Kinga Zakrzewska

Referent ds. Handlowych

Dział Zakupu

Pracownicy hurtowni ABE Dystrybucja w Krakowie biorą udział w wydarzeniach branżowych i śledzą najnowsze trendy. W ten sposób do naszej oferty trafiają produkty nowatorskie i wyjątkowe, dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Nasze specjalizacje to produkty spożywcze, a także produkty ekologiczne, zdrowa żywność, zioła i herbaty, kuchnie świata oraz naturalne kosmetyki.

Aneta Pospuła

Specjalista ds. zakupów

Magdalena Kaczmarska

Specjalista ds. handlowych

Anna Rutkowska

Specjalista ds. handlowych

Dział E-commerce

Chili24.pl to sklep internetowy, w którym Klienci detaliczni znajdą produkty spożywcze, zdrową żywność oraz kosmetyki naturalne. Sklep internetowy Chili24.pl posiada bogaty asortyment wysokiej jakości produktów. To wygodne zakupy online dla klientów z całej Polski.

Damian Kulik

Koordynator ds. e-commerce

Dział Logistyki

Pracownicy działu Logistyki hurtowni ABE Dystrybucja w profesjonalny sposób dbają o sprawną i terminową obsługę zamówień

Daniel Gabryś

Kierownik Działu Logistyki

Marcin Bzukała

Zastępca Kierownika Zmiany

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!