O NAS

Hurtownia ABE Dystrybucja – Kraków

ABE Dystrybucja powstała w 1992 roku jako hurtownia spożywcza. Siedzibą naszej firmy od
początku był Kraków.
Rozwój ABE Dystrybucja wiązał się kolejnymi zmianami lokalizacji.
Obecnie hurtownię można znaleźć pod adresem Kokotów 812D,  w okolicy Krakowa. Zmiany dotyczą również
naszej oferty – asortyment ABE Dystrybucja rozszerzył się o produkty ekologiczne, zioła,
herbaty, kuchnie świata i wiele innych produktów.

ABE Dystrybucja łączy wieloletnie doświadczenie i rodzinny charakter z zarządzaniem przez nowe pokolenie. Dzięki takiemu połączeniu nasza hurtownia jest godnym zaufania partnerem, a jednocześnie firmą nowoczesną i konkurencyjną. Już w 1994 roku, jako jedna z pierwszych hurtowni spożywczych, wprowadziliśmy model dystrybucji aktywnej przez obsługę klientów przez przedstawicieli handlowych i bezpośrednie dostawy do odbiorców. Od tego czasu hurtownia ABE Dystrybucja wciąż się rozwija i szuka nowych kierunków rozwoju.

Hurtownia ABE Dystrybucja z Krakowa, dzięki konsekwentnej realizacji strategii handlowej, oferuje swoim partnerom wyjątkowe produkty, niezbędne w nowoczesnym sklepie spożywczym i nie tylko. Posiadamy doskonałą znajomość rynku producentów i importerów z terenu UE, a nasi pracownicy uczestniczą w targach i imprezach handlowych. Dzięki temu wyróżniamy się znajomością branży i najnowszych trendów. Do oferty naszej hurtowni spożywczej wprowadzamy produkty nowatorskie, wyjątkowe, poszukiwane, które spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. To dlatego w hurtowni ABE Dystrybucja można znaleźć nie tylko produkty tradycyjne, ale również ekologiczne, zdrową żywność, zioła i herbaty, bogaty asortyment kuchni świata oraz naturalne kosmetyki.

Misją hurtowni ABE Dystrybucja jest stworzenie systemu nowoczesnej dystrybucji, w oparciu o tradycyjne i sprawdzone zasady dobrej współpracy. Stawiamy na uczciwość, rzetelność oraz szacunek do naszych partnerów. Staramy się, aby Kraków i Małopolska mógł poznać najciekawsze i najbardziej wartościowe produkty na rynku. Zapraszamy do współpracy!

Jak nasze logo zmieniało się z biegem lat?

1992 r.
2002 r.
2007 r.
2012 r.
2018 r.

Nasz zespół

ABE Dystrybucja to zespół doświadczonych w swojej dziedzinie specjalistów, którzy łączą sprawdzoną wiedzę z nowoczesnym podejściem. Bierzemy udział w targach i imprezach handlowych oraz śledzimy najnowsze trendy w branży. Hurtownia ABE Dystrybucja to firma godna zaufania, rzetelna, a jednocześnie nowatorska i konkurencyjna. O wysoką jakość i dobrą współpracę z Klientami i Partnerami dba zespół pracowników ABE Dystrybucja.

Pracownicy firmy ABE Dystrybucja

Sekretariat

Nasi przedstawiciele handlowi

Hurtownia ABE Dystrybucja działa w oparciu o model dystrybucji aktywnej, poprzez obsługę klientów przez przedstawicieli handlowych i bezpośrednie dostawy do odbiorców. Rozwijamy system nowoczesnej dystrybucji w oparciu o sprawdzone reguły dobrej współpracy.

Dział Obsługi klienta

O wysoką jakość usług hurtowni ABE Dystrybucja w Krakowie dbają doświadczeni specjaliści, którzy podchodzą do swoich zadań rzetelnie i z zaangażowaniem.

Dział Zakupu

Pracownicy hurtowni ABE Dystrybucja w Krakowie biorą udział w wydarzeniach branżowych i śledzą najnowsze trendy. W ten sposób do naszej oferty trafiają produkty nowatorskie i wyjątkowe, dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Nasze specjalizacje to produkty spożywcze, a także produkty ekologiczne, zdrowa żywność, zioła i herbaty, kuchnie świata oraz naturalne kosmetyki.

Dział E-commerce

Chili24.pl to sklep internetowy, w którym Klienci detaliczni znajdą produkty spożywcze, zdrową żywność oraz kosmetyki naturalne. Sklep internetowy Chili24.pl posiada bogaty asortyment wysokiej jakości produktów. To wygodne zakupy online dla klientów z całej Polski.

Dział Logistyki

Pracownicy działu Logistyki hurtowni ABE Dystrybucja w profesjonalny sposób dbają o sprawną i terminową obsługę zamówień

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!