Zestawy prezentowe ABE

Zestawy prezentowe ABE

Gotowe zestawy prezentowe dla firm – pracowników i partnerów biznesowych oraz prezenty na Boże Narodzenie dla mamy, taty, żony, męża, przyjaciółki, kolegi – w hurtowni ABE Dystrybucja przygotowaliśmy wyjątkowe paczki świąteczne. Starannie skomponowane zestawy świąteczne to wybór doskonałej jakości produktów, wśród których znajdują się ekskluzywne słodycze, eleganckie kosmetyki, doskonałe miody, owocowe przetwory, produkty kuchni świata oraz aromatyczne herbaty.

Zestawy świąteczne mogą być zapakowane w dowolny sposób: w ozdobne pudełka, z ekologicznym wypełnieniem, w woreczki jutowe lub w tradycyjny sposób w dekoracyjnej folii z ozdobną kokardą. Zapewniamy indywidualne podejście i możliwość stworzenia zestawu także z innych produktów dostępnych w asortymencie hurtowni ABE Dystrybucja. Zestawy prezentowe dla firm – przy dużych zamówieniach możliwość rabatu!

Aktualna oferta zestawów prezentowych:  zestawy@abe.net.pl. Zapraszamy do kontaktu!

 

Gotowe zestawy prezentowe dla firm i klientów indywidualnych na Boże Narodzenie w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – więcej o ofercie na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.

Zestawy prezentowe katalog