Praca

Praca

ABE Dystrybucja to hurtownia spożywcza oraz sklep internetowy (detaliczny Chili24.pl oraz B2B) z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Magazynier. Praca w Kokotowie (Centrum Logistyczne Kokotów).

Zakres obowiązków:

  • rozładunek i załadunek towarów,
  • kompletowanie towaru do wysyłki zgodnie z zamówieniem,
  • utrzymanie porządku w magazynie,
  • prace porządkowe, inwentaryzacje.

Wymagania:

  • dobre tempo pracy,
  • dokładność, sumienność, zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie, zarobki 3500-4500 zł,
  • praca w systemie 2 zmianowym, tylko w tygodniu, weekendy WOLNE,
  • pracę w dynamicznej i nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w kreatywnym i ambitnym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dofinansowane pakiety sportowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem: "Magazynier" na adres rekrutacja@abe.net.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Na aplikacji prosimy o załączenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie dobrowolnie podanych przeze mnie, moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez ABE Dystrybucja Sp. z o.o. z siedzibą w Kokotowie na stanowisko Magazynier, a to zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - ogólne rozporządzenie o ochronie danych oraz regulacji krajowych." W przypadku nie udzielenia przez kandydata zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji aplikacje zawierające dane osobowe są niezwłocznie usuwane z wszelkich nośników, na jakich zostały zapisane, nie dalej niż w terminie 30 dni od dnia zakończenia procesu rekrutacji.