Aktualności

ABE Dystrybucja – nowości dla wegan

Dieta wegańska, czyli roślinna, ma coraz więcej zwolenników. Hurtownia spożywcza ABE Dystrybucja wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, które rezygnują albo ograniczają w diecie produkty pochodzenia zwierzęcego. W aktualnej ofercie hurtowni ABE Dystrybucja pojawiły się wegańskie oraz wegetariańskie nowości, które będą smacznym i wartościowym uzupełnieniem diety.

Tofu jest popularnym źródłem białka w diecie roślinnej. Sojowa kostka to niskokaloryczna roślinna alternatywa dla mięsa i nabiału dla wegan, które można smażyć, piec, gotować, marynować oraz jeść na surowo. Tof udaje wiele możliwości – jest składnikiem wielu wegańskich przepisów, także tych na słodkie desery i wypieki. Nowe propozycje hurtowni ABE Dystrybucja to ekologiczne produkty marki Symbio – Tofu z bazylią oraz Tofu z chili, które dzięki naturalnym przyprawom mają wyjątkowy, wyrazisty smak. Kolejne nowości to ekologiczne wyroby marki Look Food – Tofu z konopią classic, Tofu z konopią i czarnuszką, Tofu z łubinem classic i Tofu z łubinem i pieprzem. Konopie siewne oraz łubin wzbogacają walory smakowe tofu oraz nadają im świetnych wartości odżywczych.

Wegański asortyment hurtowni ABE Dystrybucja wzbogaciły produkty marki Sante. Nowości w serii Sante Lovege to Smalec wegański z jabłkiem i cebulką i Smalec wegański z żurawiną, czyli pożywne pasty na bazie fasoli, z naturalnymi, roślinnymi dodatkami. W serii Sante Organic pojawiły się ekologiczne granole, których skład oparty jest o składniki roślinnego pochodzenia. Chrupiące Granola czekolada oraz Granola owocowa nie zawierają dodatku pszenicy, oleju palmowego oraz syropu fruktozowo-glukozowego.

Firma Primavika to znany producent produktów wegańskich i wegetariańskich – ich bogaty wybór dostępny jest w hurtowni ABE Dystrybucja. Ostatnie dwie nowości to trzy opcje wegetariańskie – Gołąbki wegetariańskie z ryżem naturalnym, Pasta orzechowa Active 100% orzeszków i Tahini daktylowe oraz jeden produkt wegetariański – Tahini miodowe. Produkty Primavika cechuje wysoka jakość oraz wyjątkowy smak, które klienci doceniają już od lat.

Hurtownia spożywcza ABE Dystrybucja to także szeroka, stale rozwijana kategoria produktów wegańskich i wegetariańskich – zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Dodaj komentarz