Aktualności

Beelemon – natura w butelce

Lmoniada Beelemon to kompozycja naturalnych składników, z których powstaje wyjątkowy, orzeźwiający napój bez dodatku cukru. 

Lmoniada Beelemon powstaje na bazie trzech składników. Podstawą jest krystalicznie czysta woda, rześki, wyrazisty smak pochodzi od soczystych, świeżych cytryn, a naturalna słodycz to zasługa miodu wielokwiatowego. Lmoniada Beelemon nie zawiera konserwantów, zagęszczaczy, aromatów i barwników  – to świetna alternatywa dla słodkich napojów  ze sztucznymi dodatkami. Przypomina o tym nazwa – Lmoniada to lemoniada, tylko że bez E! Lmoniada to polski produkt, który zawiera małą liczbę kalorii. Poszczególne partie lemoniady Beelemon różnią się między sobą. Unikalny charakter i smak Lmoniada zawdzięcza składnikom naturalnego pochodzenia. Jest zaskakująca i niepowtarzalna – tak jak natura!

Napoje Beelemon są dostępne w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie w czterech ciekawych, pysznych smakach – Lmoniada naturalna na bazie cytryny, jabłka i miodu, Beelemon Lmoniada naturalna na bazie soku z czerwonej pomarańczy, cytryny i miodu, Beelemon Lmoniada naturalna na bazie soku z cytryny i miodu oraz Beelemon Lmoniada na bazie soku z cytryny, limonki i miodu. Orzeźwiające, słodzone miodem kompozycje Beelemon to doskonała propozycja na upalne lato i nie tylko – w chłodniejsze dni ich słoneczny, słodko-cytrusowy smak wprowadzi w dobry nastrój. Wśród kilku propozycji Beelemon każdy znajdzie coś dla siebie. Lemoniady Beelemon w nowym wydaniu dostępne są w butelkach z wygodną nakrętką.

Orzeźwiające, smaczne napoje również mogą być zdrowe i naturalne – zapraszamy do sprawdzenia produktów marki Beelemon z oferty w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie!

Dodaj komentarz