Aktualności

Benus – nowości pełne ziarna i smaku

Pieczywo pełnoziarniste ma wielu zwolenników. Wyróżnia je bogaty smak i wartość odżywcza, którą doceniają osoby aktywne, dbające o sylwetkę i zdrową dietę. Firma Benus była jedną z pierwszych piekarni w Polsce wypiekających ten rodzaj pieczywa.

Firma Benus rozpoczęła działalność w Poznaniu w 1991 roku. W ofercie piekarni pojawiło się pieczywo pełnoziarniste, które nie było tak popularne jak dzisiaj. Obecnie firma Benus to jeden z największych polskich producentów chleba pełnoziarnistego, musli, tostów, bułki tartej oraz innych wyrobów piekarniczych. Firma Benus dysponuje nowoczesnym zakładem produkcyjnym oraz laboratorium. Produkty kontrolowane są na każdym etapie produkcji, co daje gwarancję wysokiej jakości oraz zgodności z polskimi i unijnymi normami.

Pieczywo pełnoziarniste, pumpernikiel, wybór musli oraz pszenna bułka tarta marki Benus dostępne są w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie. Produkty Benus, przede wszystkim pieczywo pełnoziarniste oraz musli mogą być wartościowym uzupełnieniem zdrowej diety i doskonale wpisują się w zdrowy i aktywny styl życia.

W asortymencie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie pojawiły się kolejne nowości. Chleb żytni pełnoziarnisty razowy, Chleb żytni pełnoziarnisty razowy z orzechami włoskim oraz Chleb żytni pełnoziarnisty z musli MAX mają wysoką zawartość błonnika i nie są konserwowane chemicznie. Pieczywo Benus można wygodnie zabrać ze sobą do pracy, na wycieczkę lub biwak. Pełnoziarniste kromki świetnie smakują także przygotowane w tosterze. Pieczywo w takiej formie warto mieć pod ręką, kiedy zabraknie czasu na zakupy.

Pieczywo pełnoziarniste Benus oraz inne produkty sprawdzą się jako propozycje śniadaniowe oraz baza do przekąsek i posiłków w ciągu dnia. Zapraszamy do zakupów w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie.

Dodaj komentarz