Aktualności

Dan Cake – słodki smak beztroski

Dan Cake Polonia to jedna z ulubionych marek Polaków w kategorii pieczywa. Producent rozszerza swoją ofertę o kolejne produkty!

Oferta Dan Cake Polonia to bułeczki mleczne, pieczywo, ciasta, słodkie przekąski, półprodukty cukiernicze oraz produkty sezonowe, związane z różnymi wydarzeniami w ciągu roku takimi jak, na przykład Walentynki czy Święta Bożego Narodzenia. Wśród propozycji producenta znajdziemy apetyczne, słodkie wypieki oraz pieczywo, które może stać się bazą ciekawych przepisów. Produkty Dan Cake to sposób na szybkie i smaczne posiłki, zgodnie z myślą przewodnią – „Poczuj smak beztroski”. Hurtownia spożywcza ABE Dystrybucja w Krakowie od początku swojej działalności współpracuje z producentem – w naszym asortymencie dostępne są znane, sprawdzone i lubiane przez klientów wyroby z logo Dan Cake oraz ciekawe nowości. Dan Cake to pierwszy producent, który na stałe znalazł się w portfolio ABE Dystrybucja.

W asortymencie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie znalazł się szeroki wybór produktów Dan Cake. Słodkie bułeczki mleczne idealnie sprawdzają się jako drugie śniadanie do pracy, szkoły lub na wycieczkę. Gotowe ciasta to idealne rozwiązanie w przypadku wizyty niespodziewanych gości. Półprodukty – gofry, spody tortowe, rurki maślane i bezy ułatwiają przygotowanie efektownych ciast i deserów. Cała gama pieczywa – chleb tostowy, bułki do hamburgerów i hot-dogów, tortilla oraz pieczywo do samodzielnego odpieku długo pozostają świeże i smaczne. Wszystkie produkty marki Dan Cake mają ułatwiać życie i odejmować przynajmniej część domowych obowiązków. To duże ułatwienie dla osób zapracowanych, rodzin oraz wszystkich, którzy nie lubią spędzać zbyt dużo czasu w kuchni.

W  hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie pojawiły się kolejne pyszne nowości marki Dan Cake Polonia. To produkty z serii Dan Cake To Go! – bułeczki drożdżowe z nadzieniem o smaku waniliowym oraz kakaowym, pakowane po trzy sztuki. Delikatne, słodkie bułki z aksamitnym kremem można zabrać ze sobą do pracy i szkoły, w podróż i na wycieczkę. Bułeczki Dan Cake To Go! świetnie będą komponować się z kawą lub herbatą. Warto mieć je pod ręką, kiedy mamy ochotę poczuć słodki smak beztroski!

Bułeczki, pieczywo, ciasta, słodkie przekąski i półprodukty cukiernicze Dan Cake dostępne są w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie. Zapraszamy do sprawdzenia nowości oraz innych produktów marki!

Dodaj komentarz