Aktualności

Fit nowości Sante

Zdrowe życie to połączenie aktywności fizycznej oraz prawidłowej diety. Nowe produkty Sante to propozycja dla sportowców różnych dyscyplin – amatorów i wyczynowców – osób na diecie odchudzającej i wszystkich, którzy prowadzą aktywny styl życia.

Białko pełni niezwykle ważną rolę w diecie. Jest składnikiem budulcowym organizmu, niezbędnym dla jego prawidłowego działania, buduje mięśnie i wspomaga regenerację. Dzieci i młodzież w okresie wzrostu, sportowcy dyscyplin siłowych i wytrzymałościowych oraz osoby, które chcą schudnąć, powinny szczególnie zadbać o dostarczenie odpowiednich ilości białka w codziennej diecie.

Proteinowe koktajle to dobry sposób, aby uzupełnić dietę w białko – w smaczny i prosty sposób. W hurtowni ABE Dystrybucja dostępne są nowości marki Sante, przeznaczone dla osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na białko. Go On Protein Shake to linia trzech produktów na bazie maślanki oraz koncentratu białek serwatkowych WPC, bez dodatku cukru i aspartamu. Proteinowe koktajle Sante cechuje dobra rozpuszczalność, wystarczy porcję produktu połączyć z wodą lub mlekiem, aby przygotować smaczny i odżywczy shake. Produkt można dodawać także do płatków śniadaniowych, jogurtu, owocowych koktajli, wypieków i innych deserów.

Nowości Sante, dostępne w asortymencie hurtowni ABE Dystrybucja, to proteinowe koktajle, dostępne w trzech apetycznych smakach – Karmel & Wanilia, Malina & Jogurt oraz Podwójna czekolada. Jedno opakowanie zawiera 10 sugerowanych porcji suplementu. Jedna porcja suplementu dostarcza ponad 20 gramów białka.

W prawidłowo skomponowanej diecie może znaleźć się miejsce także na słodycze. Batony zbożowe Sante są małe, lekkie i mają niewiele kalorii. Baton kakaowy oraz Baton karmelowy Flips Sante powstają na bazie pełnych zbóż i nie zawierają tłuszczów utwardzonych. To świetny pomysł na chrupiącą, pełną energii przekąskę w ciągu dnia – mały batonik bez problemu zmieści się w torebce i plecaku.

Produkty Sante i inne nowości w asortymencie hurtowni ABE Dystrybucja – zapraszamy do sprawdzenia aktualnej oferty.

Dodaj komentarz