Aktualności

Inna Bajka – na zdrowy i pełen energii początek dnia

Inna Bajka to sposób na energetyczne śniadanie i przekąskę w ciągu dnia – dla tych, którzy chcą żyć zdrowo i aktywnie, ale cenią też wygodę i czas.

Inna Bajka to naturalne, w 100% roślinne produkty, stworzone na pełne energii poranki, świetne również jako wartościowa przekąska w ciągu dnia. W ofercie producenta znajdziemy słodkie, pełne zbóż, owoców i bakalii produkty. Musli i granola Inna Bajka zjesz prosto z paczki – z jogurtem, mlekiem lub napojem roślinnym. Kolejna propozycja to kubeczki z owsianką lub jaglanką, czyli przepis na szybki i wartościowy posiłek na ciepło. Smakosze kuchni azjatyckiej znajdą w ofercie Innej Bajaki błyskawiczne dania orientalne z dobrym składem.

Inna Bajka w ABE Dystrybucja

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja szukamy produktów, dzięki którym życie jest zdrowe, smaczne i wygodne – z tego powodu w naszej ofercie pojawiły się produkty marki Inna Bajka. Ich skład jest oparty na naturalnych, nieprzetworzonych składnikach, które razem tworzą pyszne i wartościowe kompozycje.

Posiłki z produktami Inna Bajka są proste i szybkie do przygotowania, idealne kiedy rano zabraknie czasu na zdrowe jedzenie albo w biegu dnia potrzebna jest dawka energii.

W ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja pojawił się szeroki wybór produktów Inna Bajka w różnych wariantach smakowych:

  • granola czekolada i truskawki oraz kokos i ananas – w opakowaniach 260 gramów oraz kubeczkach „na raz”,
  • musli banan i kruszone kakao, marakuja i pitaja oraz potrójnie orzechowe – w opakowaniach 250 gramów oraz kubeczkach „na raz”,
  • jaglanka i owsianki błyskawiczne „zalej i zjedz” – jaglanka banan i surowe kakao, wytrawna owsianka espresso i morwa bez cukru, kakao i orzechy, kokos i ananas oraz mango i jagody goji,
  • orientalne dania błyskawiczne – chiński ryż z grzybami mun, indyjski ryż z ananasem i curry oraz tajski ryż z mango i kafirem.

Produkty Inna Bajka to nie tylko dobry, wartościowy skład, ale także przyjazne dla natury opakowania, które są biodegradowalne, a przy tym bezpieczne w kontakcie z jedzeniem. Posiłki marki Inna Bajka przyciągają wzrok i są świetnym wyborem dla klientów, którzy robią zakupy w świadomy sposób.

Szeroki wybór wygodnych i zdrowych posiłków Inna Bajka w sprzedaży hurtowej na platformie B2B oraz w sklepie detalicznym Chili24.