Aktualności

Klareko, czyli kosmetyki dla domu

Środki czystości, które są przyjazne dla ludzi i przyrody, a przy tym skuteczne? Manufaktura Kosmetyków dla domu Klareko to seria produktów w dwóch wyjątkowych liniach zapachowych dla osób, które cenią naturalne rozwiązania.

W tradycyjnych środkach czystości często obecne są składniki, które mogą być szkodliwe nie tylko dla przyrody, ale również dla naszego zdrowia. Produkty marki Klareko powstają na bazie naturalnych składników, w oparciu o tradycyjne, sprawdzone receptury. W składzie preparatów Klareko znalazły się wyłącznie bezpieczne i ekologiczne związki chemiczne, a także składniki pochodzenia roślinnego i mineralnego. Piękne zapachy kosmetyków dla domu to zasługa starannie dobranych naturalnych olejków eterycznych. Dzięki środkom czystości Klareko możemy jednocześnie zadbać o swój dom, a także zdrowie bliskich, przyrodę oraz dobre samopoczucie.

Kosmetyki do domu Klareko to gama produktów do sprzątania i prania. W ofercie hurtowni ABE Dystrybucja w Krakowie znalazły się preparat Do zadań specjalnych, Fenomenalny mus czyszczący, płyn Lśniące szyby i lustra, płyn do płukania Milusie tkaniny oraz Uniwersalnik. Produkty dostępne są w dwóch wariantach zapachowych – Słodka pomarańcza i lawenda oraz Mięta i grejpfrut. To produkty o dobrym, naturalnym składzie. Korzystając na co dzień z produktów marki Klareko możemy mieć satysfakcję, że robimy coś dobrego dla domu, siebie i przyrody!

 

Zapraszamy do wypróbowania nowych produktów do sprzątania i prania Manufaktury Kosmetyków dla domu Klareko, które można znaleźć w asortymencie hurtowni ABE Dystrybucja w Krakowie.

 

Dodaj komentarz