Aktualności

Leśne smaki od Devaldano

Grzyby to smaczne i wartościowe uzupełnienie diety, nie tylko na Święta. Produkty polskiej marki Devaldano to wysokiej jakości przetwory na bazie owoców leśnego runa.

Firma Devaldano powstała w Wielkopolsce około 1990 roku, jako przedsiębiorstwo o rodzinnym charakterze. Od początku misją producenta było dostarczanie klientom świeżych wyrobów wysokiej jakości. Firma Devaldano przez ten czas rozwijała linię produkcyjną oraz wprowadzała do oferty nowe produkty – obecnie asortyment producenta to nie tylko grzyby, ale również przetwory owocowe i warzywne. Gama wyrobów Devaldano obejmuje dwie linie produktów – Twoja Domowa Restauracja, przeznaczona dla klientów detalicznych, oraz skierowana do odbiorców hurtowych seria Twoja Gastronomia.

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie dostępny jest duży wybór produktów marki Devaldano, a do asortymentu trafiają kolejne nowości. Są to przede wszystkim świetnej jakości grzyby i przetwory grzybowe, ale nie zabrakło również przydatnych w kuchni przetworów owocowych, takich jak leśne owoce w żelu i syropie oraz kompoty. W ABE Dystrybucja stawiamy jednak przede wszystkim na produkty, z których słynie Devaldano, czyli grzyby w różnej postaci – marynowane, suszone oraz pasty grzybowe.

Pasty grzybowe marki Devaldano to jedna z najświeższych nowości, które pojawiły się w portfolio hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie. Pasty grzybowe Devaldano dostępne są w trzech apetycznych wariantach – Pasta borowikowa, Pasta podgrzybkowa i Pasta pieczarkowa. Grzybowe pasty mają wyjątkowy smak, podkreślony przez dodatek przypraw, oraz kojarzący się z lasem aromat.

Kolejne grzybowe propozycje w asortymencie ABE Dystrybucja to grzyby suszone w plastrach – Podgrzybek suszony oraz Borowik suszony. Są one łatwe i szybkie w przygotowaniu, a opakowanie 20 gram to ilość, która wystarczy do przyrządzenia 8 porcji białego barszczu, 3 porcji kapusty z grzybami, 6 porcji zupy grzybowej lub 18 pierogów. Miłośnicy leśnych smaków docenią także Koncentrat Grzyby Leśne Devaldano. To w 100% naturalny produkt, doskonały jako dodatek do zup, sosów oraz innych dań. Koncentrat Grzyby Leśne Devaldano nadaje potrawom wyjątkowy, intensywny grzybowy smak i aromat.

Ostatnie nowości marki Devaldano to przetwory owocowe, dostępne w słoikach o dużej pojemności. Pierwszy z nich to Kompot wieloowocowy z czarnych porzeczek, truskawek i śliwek, czyli apetyczne połączenie słodkich i kwaskowatych owoców. Drugi produkt to Wiśnia drylowana – drylowane owoce w słodkiej zalewie są doskonałym dodatkiem do ciast, tortów, drożdżówek oraz innych domowych wypieków i deserów.

Marynowane i suszone grzyby oraz grzybowe i owocowe przetwory marki Devaldano – ciekawy asortyment dostępny jest w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie. Zapraszamy do sprawdzenia!

Dodaj komentarz