Aktualności

Liofilizowane zioła Dary Natury – zachowaj najcenniejsze!

Świeże zioła to bogactwo smaku, aromatu i wartości – dzięki liofilizowanym przyprawom Dary Natury, teraz są na wyciągniecie ręki!

Liofilizacja to proces suszenia żywności – z zamrożonego surowca metodą sublimacji usuwa się wodę. Liofilizacja pozwala usunąć zanieczyszczenia mikrobiologiczne, dzięki którym żywność może być dłużej przechowywana, a przy tym pozwala zachować większość cennych właściwości oraz smak i zapach. W ten sposób można przetworzyć większość żywności, również zioła. Liofilizowane zioła Dary Natury w 90% zachowują naturalny aromat, kolor oraz kształt, nie tracą olejków eterycznych i cennych witamin.

Liofilizowane przyprawy Dary Natury w ABE Dystrybucja

Przyprawy i zioła w formie liofilizatów to prawdziwa innowacja. Miłośnicy zdrowego gotowania, którzy lubią korzystać na co dzień ze świeżych, dobrej jakości produktów, mogą w pełni korzystać z ziół i przypraw, które zachowują większość właściwości świeżego surowca. To alternatywa dla domowego ogródka ziołowego dla osób, które nie mają czasu, ochoty lub miejsca na prowadzenie własnej hodowli ziół. Liofilizowane zioła oraz przyprawy Dary Natury pochodzą z polskich, ekologicznych upraw i mają w 100% naturalny skład.

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja proponujemy wybór liofilizowanych ekologicznych przypraw Dary Natury. Wśród nich znalazły się:

  • cząber,
  • czosnek niedźwiedzi,
  • estragon,
  • kolendra,
  • majeranek,
  • oregano,
  • pietruszka,
  • szczypiorek,
  • tymianek.

Każda z przypraw zapakowana jest w pudełko z okienkiem, które w atrakcyjny sposób prezentuje zawartość.

Dary Natury w ABE Dystrybucja

Dary Natury to polski producent, który stawia na produkty naturalne i wysokiej jakości, czerpie z tradycji, ale odpowiada również za nowoczesne trendy. Szeroki wybór wyrobów Dary Natury dostępny jest w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja. W naszej ofercie znalazły się przyprawy, zioła, herbaty, herbatki, przetwory warzywne i owocowe, oleje, kawy zbożowe oraz soki – produkty konwencjonalne i ekologiczne. Dary Natury obficie czerpią z tradycji zielarskich i na nowo odkrywają surowce dzisiaj już zapomniane, ale o cennych właściwościach.

Duży wybór przypraw, herbat, przetworów i innych produktów polskiej marki Dary Natury – dostępny w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.pl