Aktualności

Makarony Rummo – doskonała jakość we włoskim stylu

Makaron to podstawowy produkt w każdej kuchni. Jest niezwykle uniwersalny i daje setki kulinarnych możliwości. Szczególnie bogata w przepisy na dania z makaronem jest kuchnia włoska. Włoskie pasty słyną ze swojej jakości i wyjątkowego smaku. 

Rummo to włoska marka makaronów z długimi tradycjami. Jej historia rozpoczyna się w 1846 roku w okolicach Neapolu, kiedy rodzina Rummo z Benevento rozpoczęła produkcję makaronu na bazie lokalnych zbóż i krystalicznej wody. Od tego czasu rodzinna firma stała się dużym, znanym i cenionym na świecie producentem makaronów. „Bez pośpiechu do doskonałości” – w taki sposób powstają włoskie makarony Rummo.

Makarony Rummo to nowości w portfolio produktów dostępnych w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja. Są to produkty wysokiej jakości, które docenią koneserzy włoskiej kuchni oraz smacznego jedzenia. Makarony Rummo powstają z wysokiej jakości semoliny z pszenicy twardej durum. Produkowane są z wykorzystaniem tradycyjnych metod – ciasto na makarony Rummo jest długo wyrabiane, a następnie tłoczone na matrycach z brązu. Połączenie doskonałych składników oraz sprawdzonych metod wytwarzania sprawia, że makaron Rummo pozostaje al dente po ugotowaniu – to jakość potwierdzona certyfikatem! Dzięki temu makaron Rummo jest sprężysty, nie skleja się, dobrze komponuje się z sosami i pięknie wygląda na talerzu.

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja polecamy wybór dobrej jakości makaronów Rummo. Asortyment Kuchni Świata uzupełniło kilka produktów – makarony Penne rigate (Rurki), Fusilli (Rurki) oraz Farfalle (Kokardki). Do oferty trafiły także propozycje mniej znanych rodzajów włoskich makaronów – Linguine Spaghetti, Spaghetti Grossi oraz Casarecce (Skrętki). Wartym uwagi produktem jest także Gnocchi di patate, czyli Gnocchi ziemniaczane ze świeżych ziemniaków i semoliny z pszenicy durum. Produkty Rummo znajdą zastosowanie w wielu przepisach kuchni włoskiej i nie tylko!

Włoskie Makarony Rummo i inne specjalności kuchni całego świata dostępne są w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – zapraszamy do sprawdzenia oferty i śledzenia nowości.

Dodaj komentarz