Aktualności

Przekąski Ole! na każdą okazję

Warzywne przysmaki o oryginalnej recepturze, na bazie wyselekcjonowanych, wysokiej jakości składników – produkty Ole! zaskakują smakiem, a niepowtarzalne połączenia warzyw i dodatków będą gwiazdą każdej kuchni.

Produkty marki Ole! to asortyment oryginalnych warzywnych przetworów, dzięki którym codzienne gotowanie staje się łatwe, szybkie i ekscytujące. Przetwory Ole! to prosty sposób, aby odmienić oblicze dobrze znanych przepisów. Produkty Ole!, które znajdują się w ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja, są wygodne w użyciu, a każdy słoik i paczka skrywają niezwykłe bogactwo smaku.

Ole! czyli zaproszenie do kulinarnej zabawy

Produkty marki Ole! skierowane są do osób, które lubią odkrywać nowe smaki i niebanalne połączenia. Wysokie standardy produkcji, doświadczenie oraz starannie dobrane składniki oraz pasja do kulinarnych odkryć sprawiają, że marka Ole! już od lat zaskakuje konsumentów. W portfolio marki znajdziemy między innymi suszone pomidory, kapary, oliwki, pieczarki i pasty – ich szeroki wybór jest dostępny w hurtowni ABE Dystrybucja.

Nowości Ole! w hurtowni ABE Dystrybucja

Jakie nowe produkty marki Ole! trafiły do oferty hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja? Wśród nowości znajdziemy suszone pomidory w oleju w formie wygodnych pasków, które są gotowe do podania. Suszone pomidory w paskach w oleju z ziołami z czarnymi oliwkami i Suszone pomidory w paskach w oleju z ziołami ze słonecznikiem to prosty i szybki sposób, żeby wzbogacić walory sałatek, zapiekanek, dań z makaronem, pizzy, kanapek oraz innych przepisów.

Miłośnicy włoskiej kuchni z przyjemnością sięgną po mocno pomidorową pastę z dodatkami, dostępną w dwóch wersjach – są to Bruschetta + czosnek + oregano i Bruschetta Pomidory & zioła. Pomidorowa Bruschetta o bogatym smaku i aromacie znakomicie pasuje do pieczywa, pizzy, zapiekanek, naleśników i innych potraw.

Na liście propozycji hurtowni ABE Dystrybucja warto wspomnieć również klasyczne produkty w nowym wydaniu – Oliwki zielone bez zalewy z bazylią, Oliwki zielone bez zalewy z chili i Pomidory suszone na słońcu bez zalewy. Co wyróżnia te produkty? Dostępne są w wygodnych opakowaniach ze strunowym zamknięciem, więc można wykorzystać je w kuchni, a także zabrać wszędzie ze sobą jako lekką przekąskę.

Nowości oraz inne warzywne przetwory marki Ole! dostępne w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – do zamówienia na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.

Dodaj komentarz