Aktualności

Soligrano – ziarno pełne słońca

Dobrze znane nam zbóż w zupełnie nowym wydaniu – to Soligrano, czyli polska marka zakochana w zbożach. Firma Soligrano oferuje produkty ze zbóż ekspandowanych. Zakład produkcyjny w Dobroniu ma wydajność na poziomie 1400 kilogramów ekspandowanych ziaren!

Polska marka Soligrano oferuje wysokiej jakości zboża ekspandowane. Firma posiada własne uprawy i zakłady produkcyjne, dzięki którym może dbać o dobry poziom swoich produktów na każdym etapie, aż do momentu dostarczenia ich klientowi. Centrum Badań i Rozwoju Soligrano nieustannie pracuje nad doskonaleniem swoich produktów. Ekspandowane zboża Soligrano mają być lekkie, zdrowe i smaczne! Marka Soligrano łączy naturę z innowacyjnym nastawieniem do zdrowego odżywiania – takie podejście jest bliskie także hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie.

Co to jest ekspandowanie? Proces ten polega na poddawaniu ziaren działaniu gorącej pary, w warunkach wysokiego ciśnienia. Taka metoda ekspandowania ma wiele zalet – nie wymaga użycia substancji chemicznych, a procesowi poddawane są całe ziarna, co umożliwia zachowanie większość składników odżywczych zbóż. To dlatego lekkie zboża ekspandowane cieszą się popularnością wśród osób, które chcą odżywiać się zdrowo i smacznie. Ekspandować można różne gatunki zbóż, takie jak proso, pszenica, owies lub gryka. W tej postaci doskonale sprawdzają się jako dodatek do jogurtu, mleka, a także deserów i sałatek owocowych. Ekspandowane ziarna są dobrą alternatywą dla tradycyjnych płatków śniadaniowych i musli.

Pod marką Soligrano znajdziemy wiele oryginalnych produktów na bazie ekspandowanych zbóż, w różnych wariantach, przede wszystkim z miodem i liofilizowanymi owocami. Ciekawą propozycją są zboża ekspandowane w wersji wytrawnej, z warzywami, które można dodawać do zup, sałatek i kanapek. W ofercie Soligrano znajdziemy także owocowe batony z ekspandowanym amarantusem – to pożywna i smaczna przekąska, która świetnie dodaje energii w ciągu dnia.

Wśród produktów Soligrano znajdziemy zboża ekspandowane konwencjonalne i ekologiczne, a także produkty bezglutenowe. Zachęcamy do sprawdzenia oferty produktów marki Soligrano, już dostępnych w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie!

Dodaj komentarz