Targi 25 lat

TARGI JUBILEUSZOWE „25 lat ABE Dystrybucja”: Relacja i galeria

Targi Jubileuszowe „25 lat ABE Dystrybucja” już za nami. W wydarzeniu wzięli udział wystawcy i  goście związani z branżą spożywczą, ekologiczną oraz kosmetyków naturalnych. Odwiedzający Targi mogli zapoznać się z ofertą firm współpracujących z ABE Dystrybucja i złożyć zamówienia na ich produkty.

Targi Jubileuszowe „25 lat ABE Dystrybucja” były doskonałą okazją do bezpośredniego spotkania producentów i klientów. Wystawcy przygotowali na swoich stoiskach targowych wiele atrakcji dla gości wydarzania, prezentacje i degustacje produktów. Gospodarz wydarzenia, firma ABE Dystrybucja, zorganizował dla zamawiających wyjątkowy konkurs z nagrodami gwarantowanymi. Organizator przygotował dla gości również Katalog Targowy ze specjalnymi cenami. Goście Targów mieli do dyspozycji Strefę Biznes, w której wygodnie mogli porozmawiać, przeanalizować oferty oraz zaplanować zakupy, przy dobrej kawie i przekąskach.

Poza główną częścią Targów, uczestnicy wydarzenia mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji. W Strefie Urody profesjonalne kosmetyczki ze Studia Urody Sisters przeprowadzały drobne zabiegi z użyciem kosmetyków dostępnych w ofercie ABE Dystrybucja. Klienci i klientki mogli osobiście przekonać się o ich działaniu. Strefa Chillout była przestrzenią relaksu, z leżakami, foodtruckiem i fotobudką. Na scenie głównej odbywały się wykłady na tematy związane z branżą spożywczą i ekologiczną. Julita Bator, autorka książki „Zamień chemię na jedzenie” opowiadała, jak zmiana sposobu odżywiania pomogła jej pozbyć się chorób w rodzinie. Małgorzata Kaczmarczyk z Ziołowej Wyspy opisywała zalety ziół i życia w zgodzie z naturą. Przedstawiciele firmy Eurus przygotowali wykład na temat składów, certyfikacji i pochodzenia w kosmetyce naturalnej, Anna Drzyzga z Oleofarm – o sokach i olejach świata, a dietetyk Monika Krauze – o produktach marki Look Food. W fascynujący świat ziół wprowadził uczestników wydarzenia Marek Angielczyk z Darów Natury.

Ciekawym elementem Targów była Strefa Live Cooking, w której mistrzowie kuchni gotowali na żywo, korzystając z produktów dostępnych w ofercie ABE Dystrybucja. Słodkimi deserami zajmował się Mariusz Królik, a wytrawne dania powstawały pod okiem Miłosza Kowalskiego.

Targi Jubileuszowe „25 lat ABE Dystrybucja” zgromadziły wiele osób zainteresowanych branżą spożywczą i ekologiczną. Mamy nadzieję, że efektem wydarzenia będzie długofalowa współpraca producentów i klientów, przy udziale firmy ABE Dystrybucja. 

Zapraszamy do obejrzenia kolejnej galerii z wydarzenia.

Dodaj komentarz