Aktualności

Vera – świat smaków

Produkty polskiej marki Vera prezentują różnorodność kuchni całego świata. Zapraszamy do bliskich i dalekich kulinarnych podróży ze smakiem!

Marka Vera jest częścią polskiej firmy, obecnej na rynku od 1997 roku, która zajmuje się bezpośrednim importem i eksportem artykułów spożywczych z całego świata. Pod marką Vera dostępne są produkty ze wszystkich kontynentów. Asortyment polskiego dystrybutora jest bardzo szeroki. Znajdują się w niej między innymi egzotyczne i swojskie owoce w syropie, przetwory warzywne, przetwory z pomidorów, czarne i zielone oliwki, oliwa z oliwek, włoskie pesto, konserwy rybne oraz olej kokosowy. Wysokiej jakości produkty marki Vera w korzystnych cenach trafiły do oferty hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie.

Dzięki produktom marki Vera na polskich stołach może zagościć bogactwo kuchni z różnych części świata. To ciekawe propozycje dla miłośników tradycji, którzy nie boją się kuchennych eksperymentów. W ciągu ponad 20 lat działalności właściciel marki Vera zdobył zaufanie producentów z całego świata, dzięki czemu do Polski może trafić szeroki wybór wysokojakościowych artykułów spożywczych.

Po wyjątkowe kuchenne inspiracje od marki Vera zapraszamy do hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie – do sprawdzenia tutaj.

Dodaj komentarz