Aktualności

Lokalnie, smacznie i zdrowo – Runoland

Przetwory z lokalnych surowców, tworzone według tradycyjnych receptur, bez konserwantów i zbędnych dodatków, zgodnie z zasadami jakości i bezpieczeństwa – Runoland to polska firma, która w swoich wyrobach łączy tradycję i nowoczesność.

Firma Runoland jest polskim producentem tradycyjnych przetworów, żywności ekologicznej, farszów oraz nadzień. Specjalnością Runoland są przetwory warzywne i owocowe oraz grzyby. Runoland to firma rodzinna, z polskim kapitałem, która korzysta z bogactwa polskich pól, lasów i sadów, od lokalnych rolników i sadowników, również z upraw ekologicznych. Przetwory marki Runoland mają tradycyjny smak, oparty na sprawdzonych przepisach. Powstają z naturalnych składników, bez substancji konserwujących, barwników, wzmacniaczy smaku czy też aromatów. Firma Runoland może pochwalić się wieloma certyfikatami, które świadczą o bezpieczeństwie i wysokiej jakości przetworów. Przetwory Runoland wyróżniają się pysznym smakiem i dobrym składem, a także nowoczesnym designem słoików, który przyciąga wzrok, wyróżnia produkty na półce i zachęca do zakupu.

Runoland w hurtowni ABE Dystrybucja

Wybór produktów marki Runoland jest dostępny w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja. Wśród nich znalazły się owocowe przetwory, czyli dżemy, konfitury, musy, owoce w syropie – w tym przetwory o obniżonej zawartości cukru – warzywne surówki i inne przetwory, marynowane i suszone grzyby oraz kiszonki. Produkty kiszone marki Runoland to dobrze znane wyroby, takie jak ogórki i kapusta, a także kilka rodzajów kimchi. Kimchi to tradycyjna kiszonka, która pochodzi z kuchni koreańskiej i jest uznawana za jeden z najzdrowszych produktów na świecie. Przetwory Runoland w hurtowni ABE Dystrybucja to zarowno produkty konwencjonalne, jak i ekologiczne.

Połączenie zdrowia i wygody – nowości Runoland w ABE Dystrybucja

Nowe produkty Runoland, które pojawiły się w ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja to dowód, że zdrowa dieta może być smaczna i wygodna. Fasola w sosie własnym oraz fasola w sosie pomidorowym Runoland są gotowe do podania, jako składnik przepisów albo podstawa roślinnego posiłku. Fasola Runoland jest gotowa do podania lub wykorzystania – na przykład do zrobienia fasolki po bretońsku lub dań kuchni meksykańskiej. Są wartościowym uzupełnieniem diety wegańskiej i wegetariańskiej oraz ciekawym uzupełnieniem „tradycyjnej” kuchni.

Powidła śliwkowe Runoland powstają z polskich, starannie dobranych, świeżych śliwek węgierek. Bogaty, owocowy zapach i smak zapewnia długi proces smażenia. Powidła śliwkowe Runoland to smaczny, słodki dodatek do kanapek, jogurtów, płatków śniadaniowych oraz domowych deserów i wypieków.

Przetwory owocowe i warzywne, kiszonki oraz suszone i marynowane grzyby polskiej firmy Runoland – szeroki wybór dostępny w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.pl