Aktualności

Diamant, czyli dużo słodyczy każdego dnia

Cukier Diamant to dobrze znany i popularny produkt. Biały cukier Diamant jest obecny w wielu gospodarstwach domowych. W ofercie firmy Diamant znajdziemy wiele oryginalnych produktów słodzących.

Marka Diamant jest znana i ceniona przez konsumentów. W asortymencie polskiego producenta dostępny jest biały cukier w różnych postaciach – cukier drobny, cukier w formie kostek i w saszetkach, cukier gruba rafinada, cukier żelujący oraz cukier puder. Wysokiej jakości produkty Diamant mają szerokie zastosowanie. Doskonale sprawdzają się w deserach, wypiekach i przetworach. Gamę wyrobów marki Diamant uzupełniają cukier cynamonowy, cukier brązowy oraz cukier trzcinowy, które można wykorzystać jako oryginalną, słodką alternatywę dla tradycyjnego białego cukru. Ciekawym produktem jest Syrop trzcinowy złocisty Diamant, doskonały jako zamiennik cukru lub słodka polewa do napojów, deserów, wypieków i słodkich potraw.

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja dostępne są dwie nowości marki Diamant. Są to produkty ekologiczne, doskonałe jako uzupełnienie słodkich przepisów w nieco zdrowszej wersji. Ekologiczny cukier kokosowy i ekologiczny Cukier trzcinowy Diamant powstają z surowca pochodzącego z upraw ekologicznych. Cukier trzcinowy nadaje potrawom i deserom delikatny, karmelowy smak. Cukier kokosowy jest ciekawym zamiennikiem białego cukru, podkreśla walory słodko-kwaśnych dań orientalnych. Naturalne, ekologiczne produkty to doskonała propozycja dla świadomych konsumentów.

Polecamy produkty marki Diamant – cukier biały, brązowy, trzcinowy oraz ekologiczne cukry dostępne są w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja. Zapraszamy

Dodaj komentarz