Aktualności

Chaber – jedz smacznie i lekko!

Produkty Chaber od lat mają grono wiernych klientów i wciąż zdobywają nowych. Wyróżniają je wysoka jakość, naturalne składniki polskiego pochodzenia oraz przywiązanie do tradycji.

Chaber to polska firma, która jest obecna na rynku od 1991 roku. Przez ten czas zyskała sobie miano jednego z czołowych producentów pieczywa chrupkiego i produktów śniadaniowych, udoskonalając przy tym swoje receptury i wprowadzając kolejne nowości. Pierwszym produktem Chaber była maca, czyli rodzaj chrupkiej przekąski, która jest produkowana w technologii wypieku płatków pieczywa o niskiej zawartości wody. Maca to nawiązanie do tradycyjnych podpłomyków. To pieczywo lekkie, chrupiące, bezkwasowo-tłuszczowe i bez konserwantów w składzie. W asortymencie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja znalazły się Maca tradycyjna, razowa, czosnkowa, cebulowa oraz z pomidorami i bazylią.

Firma Chaber słynie także z produkcji lekkiego pieczywa chrupkiego. Niskokaloryczne i lekkostrawne pieczywo chrupkie jest ciekawym uzupełnieniem diety, także odchudzającej. Hurtowni spożywcza ABE Dystrybucja oferuje ten produkt w kilku wariantach smakowych – Pieczywo żytnie, wykwintne, turystyczne, kukurydziano-ryżowe, graham, graham bez cukru oraz fitness. W ofercie pojawiły się też nowości – pieczywo chrupkie w małych opakowaniach, doskonałych jako lekka przekąska, którą można mieć zawsze pod ręką. Nowe produkty Chaber to pieczywo chrupkie w trzech oryginalnych smakach – marchewkowe, z pomidorami i bazylią oraz czosnkowo-cebulowe.

Wyjątkowym produktem firmy Chaber są Jaśki, czyli zbożowe poduszeczki śniadaniowe. Tylko Chaber może w ten sposób nazywać swoje produkty. Zbożowe poduszeczki Jaśki to chrupiące płatki na bazie zbóż, wypiekane w technologii produkcji pieczywa chrupkiego, wypełnione słodkim nadzieniem w różnych smakach. Jaśki to kolejna nowość w ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja, dostępne w kilku smakach – Jaśki z galaretką o smaku pomarańczowym, z kremem o smaku toffi, z kremem mlecznym, z kremem o smaku kokosowym oraz kremem o smaku czekoladowym. Poduszeczki wypełnione pysznym nadzieniem to świetna propozycja dla małych i dużych miłośników słodkich śniadań oraz pomysł na szybką i pożywną przekąskę w ciągu dnia, smaczną do zjedzenia z mlekiem, napojem roślinnym, jogurtem, kefirem lub schrupania bez dodatków.

Lekkie pieczywo chrupkie, chrupiąca maca i zbożowe poduszeczki ze słodkim nadzieniem – produkty Chaber dostępne są w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja. Zapraszamy po więcej informacji!

Dodaj komentarz