Aktualności

Astra – słodycze pełne koloru i smaku

Kolorowe lizaki to prosta i słodka przekąska dla małych i dużych wielbicieli słodyczy. Polska firma Astra Słodycze to producent deseniowych lizaków i cukierków na bazie karmelu. Produkty Astra Słodycze wyróżniają się bogactwem wzorów i kolorów, pysznym smakiem oraz jakością.

Firma Astra Słodycze powstała w 1993 roku jako firma rodzinna. Przez ten czas producent doskonalił receptury oraz procesy wytwarzania słodyczy na bazie karmelu. Najbardziej rozpoznawalnym wyrobem firmy Astra Słodycze są lizaki deseniowe. W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie pojawiło się kilka propozycji produktów tej marki – lizaki deseniowe o gramaturze 10 gramów i 26 gramów, lizaki Serce oraz cukierki wielosmakowe Cytruski.

Polski producent lizaków deseniowych i innych słodyczy dużą wagę przykłada do bezpieczeństwa i higieny, przez wdrażanie certyfikowanych systemów produkcji żywności. Firma Astra Słodycze zwraca także uwagę na dobro środowiska naturalnego, wybierając nowoczesne i mniej energochłonne rozwiązania technologiczne. Produkty Astra Słodycze mają być przyjazne dla natury oraz dla konsumentów – dlatego sztuczne dodatki są zastępowane przez naturalne składniki. Firma stawia na nieustanny rozwój i doskonalenie.

Lizaki deseniowe, lizaki Serce czy cukierki wielosmakowe Cytruski Astra Słodycze świetnie sprawdzają się jako produkty impulsowe, stojące blisko kasy. Kolorowe słodycze w wielu wzorach przyciągają wzrok, a niska cena stanowi kolejny czynnik, który zachęca do zakupu. Lizaki i cukierki Astra Słodycze są zapakowane w przezroczyste pojemniki, które jednocześnie mogą pełnić funkcje ekspozytora. Produkty Astra Słodycze prezentują się bardzo atrakcyjnie i chętnie sięgną po nie dzieci oraz dorośli.

Wybór świetnej jakości produktów firmy Astra Słodycze w ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie – zapraszamy po więcej informacji!

Dodaj komentarz