Aktualności

Bartolini – makaron inaczej

Bartolini to polska, rodzinna manufaktura która już od 25 lat doskonali sztukę tworzenia makaronu. Marka Bartolini to duży wybór różnorodnych produktów, wśród których każdy miłośnik makaronów znajdzie propozycję dla siebie.

Makarony Bartolini to powstają z wysokiej jakości składników, ale to nie jedyny czynnik, który sprawia, że są to produkty wyjątkowe. Produkty marki Bartolini to efekt połączenia nowoczesnych technologii, doświadczenia, a przede wszystkim pasji. To dlatego makarony Bartolini zdobywają sobie uznanie nie tylko w Polsce, ale na całym świecie.

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie znalazł się szeroki wybór produktów Bartolini. Wśród nich można znaleźć artykuły konwencjonalne oraz ekologiczne, makarony z pszenicy durum, żytnie, orkiszowe, gryczane oraz roślinne. Wielbiciele makaronów z pewnością docenią bogactwo kształtów, rozmiarów i kolorów makaronów dostępnych w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja. Makarony Bartolini mogą stać się bazą do przygotowania wielu potraw. Eleganckie opakowania oraz wyjątkowe smaki i kolory przyciągają wzrok, a korzystna w stosunku do jakości cena zachęca do zakupów.

Do oferty hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie trafiły ciekawe nowości marki Bartolini. Interesującą propozycją są makarony tagliatelle, czyli gniazda, w wersji gryczanej i żytniej. Kolejna nowość to makarony roślinne z czerwonej soczewicy oraz zielonego groszku. Makarony roślinne mają ładne kolory i wysokie wartości odżywcze. Stanowią dobre źródło białka, dzięki czemu są wartościowym uzupełnieniem diety wegańskiej i wegetariańskiej. Po makaron roślinny powinny sięgać także osoby o podwyższonym zapotrzebowaniu na ten składnik – aktywne fizycznie i sportowcy. Bartolini Kids pięciosmakowe to kolorowy makaron w kształcie zwierzątek, idealny dla dzieci.

tolini to produkty wysokiej jakości polskiej, doświadczonej firmy. Zapraszamy do sprawdzenia oferty makaronów tej marki dostępnych w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie.

Dodaj komentarz