Aktualności

Zdrowopolscy – rodzina naturalnych produktów

Naturalne produkty, to klucz do zdrowia i dobrego samopoczucia. Przedstawiamy markę Zdrowopolscy, czyli rodzinę naturalnych produktów, dzięki której domowe posiłki będą jeszcze smaczniejsze i wartościowe!

Marka Zdrowopolscy to produkty naturalne i proste, ale pełne witamin, minerałów oraz wartości odżywczych. Są świetną bazą do przygotowania zdrowych, domowych posiłków i są wartościowym uzupełnieniem codziennej diety. To propozycja dla osób, które lubią jeść smacznie i naturalnie.

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie dostępna jest cała gama produktów marki Zdrowopolscy. Wśród nich znalazły się ekologiczna kasza gryczana niepalona i ekologiczna kasza jaglana, które mogą być bazą wielu potraw albo dodatkiem do obiadu. Ekologiczna kasza Zdrowopolscy pakowana jest w opakowania o dwóch praktycznych gramaturach. Opakowania 750 gramowe to dobry wybór dla rodziny, opakowania 350 gramowe sprawdzą się w mniejszych gospodarstwach domowych.

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia! Marka Zdrowopolscy to również produkty śniadaniowe – ekologiczne płatki jaglane, ekologiczne płatki owsiane oraz ekologiczne płatki kukurydziane, czyli podstawa dla miłośników pożywnych i zdrowych śniadań. Pierwszy posiłek wzbogacą musli w dwóch wariantach smakowych – ekologiczne musli owocowe oraz ekologiczne musli czekoladowe. Płatki kukurydziane oraz musli czekoladowe i owocowe to produkty dobre nie tylko na śniadanie. Wystarczy połączyć je z ciepłym lub zimnym mlekiem, napojem roślinnym albo jogurtem, aby przygotować szybką i wartościową przekąskę, która doda energii i porcji składników odżywczych w ciągu dnia.

Kolejna propozycja marki Zdrowopolscy to tłoczone na zimno oleje. Do wyboru mamy produkty ekologiczne – ekologiczny olej rzepakowy i ekologiczny olej słonecznikowy oraz oleje konwencjonalne – olej lniany, olej z pestek dyni oraz olej z ostropestu. Oleje tłoczone na zimno pomagają uzupełnić codzienną dietę w zdrowe tłuszcze i inne składniki odżywcze, a przy tym podkreślają smak i aromat potraw na zimno. Oleje tłoczone na zimno mają również zastosowanie w pielęgnacji! Warto umieścić je na swojej liście zakupów.

Produkty marki Zdrowopolscy powstają z wysokiej jakości, polskich surowców. To dobry wybór dla osób, które chcą odżywiać się prosto i naturalnie.

Zapraszamy po więcej informacji o marce Zdrowopolscy oraz produktach dostępnych w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie.

Zdrowopolscy są już również na Facebooku!

Dodaj komentarz