Aktualności

Bez glutenu, bez cukru – nowości Bezgluten

W szerokiej ofercie produktów bezglutenowych hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja pojawiły się kolejne nowości marki Bezgluten – pieczywo bez glutenu i bez cukru.

Bezgluten to producent wysokiej jakości żywności bezglutenowej. W portfolio hurtowni ABE Dystrybucja dostępny jest duży wybór produktów tej marki – pieczywo, mąki, makarony, wypieki i przekąski, które są bezglutenowym zamiennikiem tradycyjnej żywności. Czas na kolejne nowości!

Nowe propozycje Bezgluten to produkty bez glutenu i bez cukru, odpowiednie także dla osób na diecie wegańskiej. Bułki białe oraz Bułki wieloziarniste bez cukru to bezglutenowe warianty klasycznych bułeczek. Są świetną bazą do przygotowania ulubionych kanapek, w wersji na słodko i słono. Smacznym uzupełnieniem diety bez glutenu będzie pieczywo we francuskim stylu – Mini bagietki białe oraz Mini bagietki wieloziarniste bez cukru, doskonałe do zrobienia kanapek lub zapiekanek na ciepło.

Kolejny warty uwagi produkt to bezglutenowa Mieszanka wieloziarnista Bezgluten, dobrze znana i ceniona przez klientów, w odświeżonej wersji. Mieszanka wieloziarnista Bezgluten to wysokiej jakości kompozycja bezglutenowej mąki oraz bogactwo ziaren, która zawiera wyłącznie składniki roślinnego pochodzenia. Pieczywo przygotowane na bazie bezglutenowej mieszanki będzie chrupiące i aromatyczne. Mieszanka wieloziarnista Bezgluten to prosty przepis na smaczne, domowe bułki i chleb, dla miłośników świeżego pieczywa.

Pieczywo na diecie bezglutenowej – nie trzeba z niego rezygnować! Zapraszamy po więcej informacji o produktach Bezgluten dostępnych w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – zarejestruj się na platformie B2B lub zrób zakupy w sklepie detalicznym Chili24.

Dodaj komentarz