Aktualności

Kuchnie świata na wyciągniecie ręki

Dalekie podróże bez wychodzenia z domu? Polecamy wyjątkowe produkty kuchni świata dostępne w hurtowni ABE Dystrybucja!

Jedzenie jest ważnym elementem kultury, w każdym kraju popularne są inne składniki i potrawy. Nowości, które trafiły do oferty ABE Dystrybucja, to bilet na kulinarną podróż po świecie. Nowe produkty pozwolą w łatwy i szybki sposób przygotować wyjątkowe danie.

Real Thai to rozpoznawana na świecie marka. Producent z Tajlandii jest znany przede wszystkim z linii mleczek kokosowych o doskonałej jakości i składzie. Szeroki wybór produktów Real Thai – mleczko kokosowe w puszkach i kartonikach, także w wariancie light, o obniżonej zawartości tłuszczu – dostępny jest w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja. W ostatnim czasie w ofercie pojawiły się ekologiczne mleczka kokosowe. które można kupić w puszce i kartoniku. Ekologiczne mleczka kokosowe Real Thai na tle pozostałych produktów wyróżniają się zieloną etykietą. Jakość, smak, uniwersalność – pozostają takie same!

Asortyment hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja uzupełniły inne produkty, doskonała propozycja dla miłośników azjatyckiej kuchni – Czerwona pasta curry oraz Zielona pasta curry. Pasty curry są wyrazistą przyprawą oraz dodatkiem do sosów w azjatyckim stylu. Z kolei zestawy Real Thai to idealne produkty, które cenią czas i łatwość gotowania. W hurtowni ABE Dystrybucja znalazły się 4 produkty tego typu – Tom Yum, Pad Thai, Green Curry oraz Red Curry, które są nawiązaniem do tradycyjnych dań kuchni azjatyckiej. Zestawy zawierają pożywne kluski i zestaw przypraw, które są podstawą, wystarczy kilka minut gotowania i proste dodatki, aby przygotować smaczny posiłek.

Wielbiciele gorącej, meksykańskiej kuchni, także znajdą coś dla siebie! Poco Loco to seria produktów nawiązujących do kulinarnych tradycji Meksyku. Do tej pory w hurtowni ABE Dystrybucja można było znaleźć nachosy i salsy, niezbędny element meksykańskiej fiesty. Ostatnie nowości Poco Loco to baza do zrobienia pożywnego posiłku – Tortilla pszenna, Tortilla kukurydziana, Tortilla Multi Grain (wielozbożowa) oraz Tortilla Natural. Placki typ utortilla są składnikiem wielu przepisów kuchni meksykańskiej. Ciekawym produktem są Tacos od Poco Loco, czyli chrupiące, kukurydziane placki w formie muszelek. Produkty Poco Loco dają mnóstwo możliwości!

Zapraszamy po więcej informacji o produktach Real Thai i Poco Loco dostępnych w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – zarejestruj się na platformie B2B lub zrób zakupy w sklepie detalicznym Chili24.

Dodaj komentarz