Aktualności

Big Nature – duża dawka natury

Zdrowa dieta to pierwszy krok do zdrowego życia! Coraz więcej klientów zdaje sobie sprawę z tej zależności, dlatego na sklepowych półkach szukają produktów naturalnych i ekologicznych, o prozdrowotnym działaniu. Do grona marek obecnych w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie dołączył brand Big Nature, pod którym znajdziemy produkty zdrowe, ekologiczne, w ekonomicznych opakowaniach i cenach.

Świadome odżywianie nie jest chwilową modą, ale świadomą decyzją, którą wiele osób podejmuje dla polepszenia jakości swojego życia. Big Nature to marka, która stawia na jakość swoich produktów, wśród których znajdują się zarówno wyroby ekologiczne, jak i żywność konwencjonalna. W asortymencie producenta znajdują się mąki, oleje, zioła, płatki śniadaniowe, przyprawy, mieszanki przypraw, słodkie syropy oraz pasty orzechowe. Mix Brands, właściciel marki Big Nature, to firma nowoczesna i odpowiedzialna, której bliskie są tradycja i natura – w jej portfolio znalazły się popularne super foods, ale również produkty znane i sprawdzone. Dzięki temu podejściu osoby, które cenią zdrowy styl życia, mają szeroki wybór dobrej jakości produktów, także ekologicznych.

Big Nature to nie tylko szeroki asortyment. Produkty marki dostępne są w większych niż standardowo opakowaniach. To rozwiązanie praktyczne i ekonomiczne, dzięki któremu klienci oszczędzają czas i pieniądze. Opakowania produktów Big Nature można wygodnie otworzyć i zamknąć, a przy tym nie zajmują wiele miejsca.

Produkty Big Nature, nowa marka w ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie to propozycja dla klientów świadomych, którzy szukają zdrowej żywności dobrej jakości w dobrej cenie. Zapraszamy po więcej informacji na temat produktów Big Nature.

Dodaj komentarz