Aktualności

Ahmad Tea London – herbata na każdą okazję

Jesień i zima to pory roku, w których szczególnie chętnie sięgamy po kubek ciepłej, aromatycznej herbaty. Herbata wspaniale rozgrzewa, orzeźwia i delikatnie pobudza – to dlatego jest znana i lubiana na całym świecie. W poszukiwaniu dobrej, wysokiej jakości herbaty zapraszamy do hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie, w której ofercie znalazł się szeroki wybór wyjątkowych herbat w angielskim stylu marki Ahmad Tea London.

Firma Ahmad Tea London wyrosła z pasji do herbaty oraz angielskiej tradycji. Jej siedzibą jest Wielka Brytania, czyli kraj, który słynie z zamiłowania do doskonałych herbat. Jakość produktów Ahmad Tea London jest efektem starannej selekcji, tradycyjnych metod zbierania liści, pracy doświadczonych kiperów oraz szczegółowej kontroli. Herbaty Ahmad Tea to wyjątkowe mieszanki, dzięki którym każdy może cieszyć się wyrafinowanym smakiem i aromatem w zaciszu własnego domu.

Oferta herbat marki Ahmad Tea London, które uzupełniły bogate portfolio hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie, jest bardzo różnorodna. Wśród propozycji producenta znajdziemy herbaty czarne, zielone, czarne smakowe, zielone smakowe oraz owocowe, dostępne w formie herbacianych listków do samodzielnego parzenia lub wygodnych torebek ekspresowych. Ahmad Tea London to także oryginalne kolekcje różnych rodzajów i smaków herbat. Zestawy herbat znakomicie sprawdzają się jako elegancki i praktyczny prezent. Takie rozwiązanie docenią osoby, które cenią wybór i lubią poznawać nowe produkty.

Do oferty hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie trafiły popularne i cenione produkty marki Ahmad Tea London – English Tea No.1, English Breakfast, Earl Grey, Ceylon, Assam, Green Tea, ciekawy wybór czarnych i zielonych herbat smakowych oraz oryginalne kolekcje herbat. Każdy miłośnik herbaty i nie tylko znajdzie wśród tych produktów coś dla siebie!

Bogaty wybór wysokiej jakości herbat Ahmad Tea London w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie – zapraszamy po więcej informacji na temat produktów!

Dodaj komentarz