Aktualności

Bogactwo smaku i aromatu herbat Dilmah

Dobra herbata sprawdza się o każdej porze roku. Herbaty Dilmah to skomponowane ze starannie dobranych składników mieszanki, które w wyjątkowy sposób wzbogacą chwile w gronie najbliższych i momenty relaksu. 

Naturalna różnorodność i rodzinna pasja – tak powstają herbaty Dilmah. Herbaciane listki pochodzą z różnych rejonów i są zrywane o różnych porach dnia i roku, dzięki czemu firma Dilmah może zaoferować całą gamę herbat, które różnią się smakiem, aromatem i kolorem. W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja dostępny jest bogaty wybór doskonałej jakości herbat Dilmah – liściastych i ekspresowych.

Dilmah w rytmie natury

Dilmah to rodzinna firma, która od początku działa z szacunkiem do otoczenia – przyrody i społeczności, która pracuje przy ich produkcji. Firma Dilmah wykorzystuje tradycyjne metody. Herbaty Dilmah powstają bez pośpiechu, w naturalnym rytmie przyrody. „Zielone złoto Cejlonu” ze Sri Lanki to produkty regionalne ze świata „slow”. Dilmah zachęca, żeby picie herbaty było małym rytuałem, który pozwala na chwilę się zatrzymać i uciszyć zgiełk świata.

Wyjątkowe napary Dilmah

Naturalnie bezkofeinowe napary Dilmah to unikalne kompozycje ziół i owoców o ciekawym smaku i urzekającym aromacie, w sześciu wariantach – Zielony Rooibos Malina & Kokos, Zielony Rooibos Moringa, Chili, Kakao & Kardamon, Lemon Verbena, Zielony Rooibos Bazylia, Imbir, Cytryna & Trawa cytrynowa oraz Zielony Rooibos Kokos & Mango. Naturalne napary Dilmah są doskonałe do picia o każdej porze dnia, na ciepło i zimno, a pięknie zaprojektowane, kolorowe kartoniki przyciągają wzrok i pięknie prezentują się na półce.

Opowieść o herbacie Dilmah

Szlachetne kompozycje herbacianych listków o bogatym, głębokim aromacie i smaku – herbaty z serii Story of Tea, w dekoracyjnych puszkach, to propozycja dla miłośników tradycyjnie parzonych herbacianych naparów oraz sposób na piękny i praktyczny prezent. W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja pojawiły się trzy herbaty z linii Story of Tea Dilmah – Ratnapura Sparkling, intensywny napar o mocnym smaku, przełamanym cytrusową nutą, Dimbula Passion bursztynowa herbata z owocowym, słodko-kwaśnym finiszem oraz Nuwara Eliya Inspiration – klasyczna, wyrafinowana herbata bez żadnych dodatków. Polecamy je wielbicielom dobrej herbaty i każdemu, kto chce rozpocząć fascynującą podróż do świata herbacianych naparów.

Wybór doskonałej jakości herbat Dilmah jest dostępny w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie – zapraszamy do zamówienia na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.

Dodaj komentarz