Aktualności

Domowe sushi z produktami Blue Dragon

Sushi to jedna z najbardziej znanych na świecie potraw kuchni japońskiej. Znakomite sushi zrobimy w domu – z ulubionymi dodatkami i taniej, niż w restauracji. Sekretem azjatyckiego dania są odpowiednie składniki.

Znalezienie składników niezbędnych do zrobienia sushi nie jest już problemem. Wybór produktów do sushi marki Blue Dragon, teraz w odświeżonej szacie graficznej, dostępny jest w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja.

Blue Dragon – autentyczny smak Dalekiego Wschodu

Produkty marki Blue Dragon przeznaczone są dla odkrywców i miłośników kuchni orientalnej. Sosy do gotowania i smażenia oraz dodatki kuchni azjatyckiej Blue Dragon pozwalają cieszyć się bogactwem smaków i aromatów orientalnych przepisów bez wychodzenia z domu! Produkty Blue Dragon doskonale sprawdzą się w przepisach kuchni japońskiej, chińskiej i tajskiej oraz dodadzą oryginalnego, azjatyckiego charakteru do innych potraw.

Sushi – zrób to sam!

Podstawą klasycznego sushi jest ryż z dodatkiem octu ryżowego. Dodaje się do niego różne składniki, na przykład ryby, warzywa, owoce morza lub grzyby. Istnieje wiele rodzajów sushi – nigiri-zushi w formie owalnych paluszków, owinięte w nori, czyli prasowane algi morskie, maki-zushi, chirashi-zushi, czyli ryż podawany z dodatkami w miseczce, oraz wiele innych. Kluczowym składnikiem jest ryż – ten przeznaczony do sushi powinien być bardzo kleisty, aby można było z niego uformować ładne rolki. Charakterystyczny smak i aromat potrawie nadaje ocet ryżowy. Prasowane algi morskie, sos sojowy, pasta wasabi lub marynowany imbir doskonale uzupełniają walory sushi.

Azjatycka kuchnia w domu z Blue Dragon

Domowe sushi, ale również sałatki, dania z makaronem i ryżem oraz wiele innych przepisów – produkty Blue Dragon mogą być składnikiem rozmaitych potraw w azjatyckim stylu. Ciekawe pomysły na ich wykorzystanie można znaleźć na stronie oraz w mediach społecznościowych marki pod znakiem niebieskiego smoka. Gama produktów kuchni chińskiej, japońskiej oraz tajskiej Blue Dragon dostępny jest w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja. Zapraszamy do odkrywania sekretów kuchni azjatyckiej z produktami Blue Dragon.

Wybór produktów do sushi oraz innych dodatków do potraw w azjatyckim stylu marki Blue Dragon jest dostępny w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie – zapraszamy do zamówienia na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.

Dodaj komentarz