Aktualności

Boże Narodzenie 2020 – świąteczny katalog w ABE Dystrybucja

Święta coraz bliżej! Hurtownia spożywcza ABE Dystrybucja przygotowała specjalną ofertę na Boże Narodzenie 2020. Szeroki wybór wysokiej jakości produktów w wyjątkowych cenach – zapraszamy do sprawdzenia świątecznych promocji na zakupy hurtowe!

Boże Narodzenie to czas na świętowanie i odpoczynek w gronie najbliższych. Świąteczne zakupy warto zrobić wcześniej, aby spokojnie przygotować się Wigilię i Boże Narodzenie. W katalogu na Boże Narodzenie 2020 hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie znalazł się bogaty wybór produktów w promocyjnych cenach – przyprawy, bakalie, słodycze, wyroby cukiernicze, gotowe ciasta, mąki, barszcz czerwony, herbaty, makarony, miody, przetwory warzywne, cukry, oliwy z oliwek, oleje, grzyby, kasze, pieczywo, przekąski i wiele innych. W świątecznym asortymencie dostępne są produkty bez glutenu, bez cukru, wegańskie oraz ekologiczne.

Specjalnie na Boże Narodzenie w hurtowni ABE Dystrybucja

Promocyjna oferta na Boże Narodzenie w hurtowni ABE Dystrybucja w Krakowie to również świąteczne produkty sezonowe, które doskonale wpiszą się w bożonarodzeniowy klimat.: wyśmienite słodycze w świątecznych opakowaniach, doskonałe na prezent, herbaty w ozdobnych puszkach, masy makowe i przyprawy korzenne do bożonarodzeniowych wypieków oraz gotowe wypieki – strucle, babki, rolady, ciasta z bakaliami, pierniki i jeszcze więcej! Hurtownia ABE Dystrybucja przygotowała też pomysły na prezent – zestawy prezentowe dla firm i klientów indywidualnych, do których trafiły najlepsze produkty spożywcze i kosmetyki naturalne. Świąteczne zestawy dostępne są na zamówienie, istnieje też możliwość komponowania paczek z dowolnie dobranych produktów..

Zapraszamy do sprawdzenia świątecznych promocji w asortymencie w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie – do zamówienia na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.

Katalog Boże Narodzenie 2020

oferta promocyjna dla sklepów 23.11.-24.12.

Dodaj komentarz