Aktualności

Boże Narodzenie 2020 – świąteczna oferta ABE Dystrybucja

Wyjątkowe, świąteczne produkty w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja na Boże Narodzenie 2020 – już dostępne!

Okolicznościowe produkty na Boże Narodzenie to idealny sposób, aby w pełni poczuć atmosferę Świąt. Na ten wyjątkowy czas hurtownia spożywcza ABE Dystrybucja w Krakowie wprowadza do oferty produkty w bożonarodzeniowym klimacie.

Sezonowe produkty na Boże Narodzenie 2020 w hurtowni ABE Dystrybucja

Dobrej jakości herbata sprawdza się podczas długich, zimowych wieczorów, może też stać się doskonałym upominkiem. Nowe propozycje marki Ahmad Tea to aromatyczna, czarna herbata liściasta w pięknych, ozdobnych puszkach, które będą eleganckim uzupełnieniem świątecznych dekoracji. Na Boże Narodzenie także herbaciane bombonierki – zestawy Malwa – zyskały nową świąteczną szatę.

Miłośnicy słodkości mogą skorzystać z bogatej oferty świątecznych, gotowych wypieków Dan Cake, przygotowanych specjalnie na Boże Narodzenie. Wśród nich znalazły się słodkie klasyki, takie jak Babka makowa, Strucla drożdżowa, Rolada miodowa, Rolada świąteczna, Ciasto piernikowe i Ciasto zimowe z bakaliami i oryginalne nowości – babeczki Winter Cakes o smaku waniliowym i kakaowym, czyli apetyczne ciastka ze słodką polewą, obsypane błyszczącymi gniazdkami, oraz Trufle rumowe. Polska marka słodyczy Eurohansa również przygotowała na Boże Narodzenie czekoladowe upominki w świątecznych opakowaniach – owoce i orzechy w czekoladzie, w bożonarodzeniowym stylu polecamy nie tylko na elegancki deser, ale również jako drobny upominek albo dodatek do zestawu prezentowego.

Do oferty ABE Dystrybucja wracają świąteczne pasty orzechowe Primavika – Masło z nerkowców jabłko i cynamon oraz Masło orzechowe piernikowe. Pojawiła się też nowość na Boże Narodzenie 2020 – Masło orzechowe migdał z pomarańczą. Dla osób na diecie bezglutenowej polecamy Ciastka cynamonowe Bezgluten – korzenne ciastka doskonale wpisują się w świąteczny nastrój.

Babka drożdżowa Panettone -włoski klasyk i ciasto bez glutenu

Puszysta, drożdżowa babka Panettone, pełna słodkicj bakalii, to włoski klasyk, apetyczne i eleganckie ciasto na specjalne okazje. W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja dostępna jest babka drożdżowa Panettone bez glutenu Incola, w pudełku ozdobionym świątecznymi motywami. Nowość w ofercie to babka drożdżowa Maina il Gran Panettone, czyli wypiek w tradycyjnym stylu, zapakowana w charakterystyczne pudełko.

Zapraszamy do sprawdzenia świątecznych promocji w asortymencie w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie – do zamówienia na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.

Dodaj komentarz