Aktualności

Bracia Sadownicy – wokół jabłek

W produktach Bracia Sadownicy główną rolę grają jabłka z sadu w Śmiłowicach. Rodzinna firma kontynuuje tradycje kilku pokoleń sadowników. 

Właściciele rodzinnej firmy Bracia Sadownicy są przekonani, że jabłka są dobre z natury i nie trzeba poprawiać ich smaku. Owoce z sadu w Śmiłowicach nie są konserwowane ani ulepszane – ich właściwości to zasługa natury oraz pracy w sadzie. Produkty marki Bracia Sadownicy nie są dodatkowo dosładzane. Ich podstawowym składnikiem są jabłka, których smak uzupełniają inne owoce oraz warzywa.

Napoje Bracia Sadownicy dołączyły do asortymentu hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie. Wśród nich znalazły się soki tłoczone, napoje Musujące Jabłko oraz Smoothie Gęste, wszystkie dostępne w oryginalnych, naturalnych kompozycjach z jabłkami z przyjaznego pszczołom rodzinnego sadu w Śmiłowicach.

Soki Tłoczone jabłko powstają w wyniku tłoczenia na zimno całych owoców. Do ich produkcji wykorzystuje się najsłodsze i najbardziej soczyste odmiany jabłek. Soki Tłoczone jabłko są naturalnie słodkie i mętne. O naturalności produktu świadczy osad na dnie butelki – przed otwarciem warto ją wstrząsnąć, aby cieszyć się pełnym smakiem owoców. W tej linii produktów Bracia Sadownicy znajdziemy Sok Tłoczone jabłko oraz napoje wzbogacone naturalnymi składnikami – Tłoczone jabłko i pigwa, Tłoczone jabłko z marchewką oraz Tłoczone jabłko i agrest. Owocowe i warzywne dodatki podkreślają i wydobywają naturalne walory jabłek.

Kolejną propozycją marki Bracia Sadownicy oraz hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie są napoje Musujące jabłko, które są doskonałą alternatywą dla słodkich, gazowanych napojów. Soki mają prosty i naturalny skład, są przyjemnie musujące, a ich słodycz i smak to zasługa owoców. Głównym składnikiem jest oczywiście sok tłoczony z jabłek, w połączeniu ze składnikami, które nadają napojom Musujące jabłko orzeźwiającego charakteru. Poza klasycznym smakiem Musujące jabłko dostępne są także oryginalne kompozycje smakowe – Musujące jabłko i agrest, Musujące jabłko i kwiat bzu, Musujące jabłko i czarna porzeczka, Musujące jabłko i cytryna oraz Musujące jabłko i mięta. To doskonała propozycja na ciepłe lato i nie tylko!

Smoothie Gęste jabłko to jabłkowe musy z dodatkami. W tym wydaniu jabłka łączą się z dwoma składnikami, z których jeden wprowadza egzotyczną nutę. Smoothie zawierają naturalne przecier oraz soki. W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja dostępne są w dwóch wariantach – Smoothie Gęste jabłko Marchewka i pomarańcza oraz Smoothie Gęste jabłko Mango i brzoskwinia. Gęste musy owocowe są świetnym pomysłem na lekką i wartościową przekąskę w ciągu dnia, która dostarczy porcji naturalnej energii i składników odżywczych.

Warto dowiedzieć się więcej o produktach marki Bracia Sadownicy – zapraszamy!

Dodaj komentarz