Aktualności

Kulinarne podróże z Melvit Trendy Lunch

Daleka wyprawa bez wychodzenia z domu? Z nowymi produktami Trendy Lunch to możliwe. Tym razem Melvit  proponuje trzy nowe smaki, inspirowane smakami kuchni świata, dzięki którym przeżyjemy kulinarną podróż.

Produkty z serii Trendy Lunch to oryginalne kompozycje naturalnych składników – ryżu, różnych rodzajów kasz, warzyw, ziół oraz przypraw, które mogą stać się podstawą do przygotowania szybkiego i prostego, ale wyjątkowego posiłku. W ofercie Melvit pojawiają się kolejne smaki Trendy Lunch, a najnowsza propozycja marki to specjalna edycja inspirowana kuchniami różnych stron świata. Wszystkie trzy nowe smaki dostępne są już w asortymencie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie.

Do stworzenia nowych produktów z serii Trendy Lunch zostali zaproszeni trzej znani kucharze, którzy w swoich kulinarnych podróżach obrali różne kierunki. Trendy Lunch Thai stworzyła Daria Ładocha. Aromatyczna mieszanka zawiera w sobie zapachy i smaki kuchni orientalnej – tajski ryż parboiled, grzyby shitakee, kafir mielony oraz mielona trawa cytrynowa. Do miłośników włoskiej kuchni skierowana jest mieszanka stworzona przez Giancarlo Russo. W Trendy Lunch Italy znajdziemy kuskus perłowy, dynię oraz niepowtarzalny aromat trufli, dzięki któremu kompozycja nabiera włoskiego charakteru. Do słonecznej Grecji miłośników gotowania zaprasza Teo Vafidis – w Trendy Lunch Greece znalazły się składniki charakterystyczne dla kuchni śródziemnomorskiej, takie jak kasza pęczak, papryka, oliwki i bakłażan.

Kompozycje Trendy Lunch doskonale wpisują się we współczesny styl życia. Pozwalają zaoszczędzić czas spędzony na gotowaniu, bez rezygnowania ze smacznego jedzenia. Trendy Lunch inspirowane kuchniami świata to ciekawe rozszerzenie oferty producenta, które z pewnością trafi w gusta smakoszy i poszukiwaczy nowych, wyjątkowych smaków.

Nowości Melvit oraz inne produkty tej marki dostępne są w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie – zapraszamy do sprawdzenia bogatej oferty.

Dodaj komentarz